6000 mah batarya- batarya sorununa cozum

Başlatan tzckn, 17 Eylül 2014, 22:05:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrb arkadslar cinden batarya almak istiyoeum biri 7400 mah digeri 6000 mah. Yalniz b600bc uygun diye bir bilgi aldim ama nekadar dogrudur bilemiyorum.  Birde arka kapak kapanma  kapanmama sorunu var.Kullanan arkadslar varsa tecrubelerinden faydalanmak isterim. Kullanan veya bilgisi olan varsa yardimlarinizi beklitorum.
GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Linkback: 6000 mah batarya- batarya sorununa cozum
  • Gösterim 11,994 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 22 Yanıtlar

Not 3 e orjınal batarya takmıstım olmamıstı kapanmyrdu tam kapaktankaynaklanıyordu ama s4 de yok sanrm onada orjınal batarya taktm otrmustu ona .) ama senn dedklernı bılemem nasl buyuklukleri bryann

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Not 3 e orjınal batarya takmıstım olmamıstı kapanmyrdu tam kapaktankaynaklanıyordu ama s4 de yok sanrm onada orjınal batarya taktm otrmustu ona .) ama senn dedklernı bılemem nasl buyuklukleri bryann
[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap[/img] BİRAZ KAsiyor arka kapak diyorlar b600bc modeli uygun diyorlar denemedim.  Sizin denediginiz hangi marka ve modeldi.  Yarin bilgisayardan link atarim simdilik ekran goruntusu yukledim

S4 baya ıı bıcıhazdı baya stabıl calsyrdu hıc bır sekıldede cıhazda oynama yoktu kapakta zor kapanyrdu ama otryrdu ona

S4 baya ıı bıcıhazdı baya stabıl calsyrdu hıc bır sekıldede cıhazda oynama yoktu kapakta zor kapanyrdu ama otryrdu ona
bataryaniz markasi ve mah neydi haturliyormusunuz birde nerden almistiniz.

Orjınal S4 Dun bataryasıydı degerlerı aklımda yok suanda .

Orjınal S4 Dun bataryasıydı degerlerı aklımda yok suanda .
tsk ederim bugun siparis etcm sonuctan sizide bilgilendiririm

Tamam Kardesım Sen Rom Duzenlemesınden Anlıyormusun

Tamam Kardesım Sen Rom Duzenlemesınden Anlıyormusun
telime farkli romlar yukledim ama duzenlemesi hic yapmadim

Cwm Moda grıp factry rest ın altındakı seye tıkladım ben benm telefonda suanda telefon durdk yerde aclmyr cwm de sorn var sanrm snradan yuklendı buna cwm yardmcı olrmsn telefonu acmamda yedek varda yuklemesnden anlamyrm telefn kapaı oldgu ıcınde wtk da grmyr

Cwm Moda grıp factry rest ın altındakı seye tıkladım ben benm telefonda suanda telefon durdk yerde aclmyr cwm de sorn var sanrm snradan yuklendı buna cwm yardmcı olrmsn telefonu acmamda yedek varda yuklemesnden anlamyrm telefn kapaı oldgu ıcınde wtk da grmyr
tabiki telefon nedir bendeki 6575 s4. Cwm yedekte gonderirim istersen

bak Sole Bı Durum Yedegım Var Tel Acılmadı ICın usb atıklamyı acımayrm yedegı yuklıcez ama nasıl yuklcz teamwiwer ıle baglanıp yapablrmyz

bak Sole Bı Durum Yedegım Var Tel Acılmadı ICın usb atıklamyı acımayrm yedegı yuklıcez ama nasıl yuklcz teamwiwer ıle baglanıp yapablrmyz
tel nedir

teamviewer ile hic boyle bi islem. Yapmadim. flashtool ile yuklemeyi denedinmi

Yaw Kardesım Telefonun saglam yedegı var nasıl yuklencgnı blmyrm yapacaksn teamwıwer ıle baglanıp tıklıcaksın sadece sok tak ıslemlernı ben yapıcam yedegm var yuklemesı sadece

Yaw Kardesım Telefonun saglam yedegı var nasıl yuklencgnı blmyrm yapacaksn teamwıwer ıle baglanıp tıklıcaksın sadece sok tak ıslemlernı ben yapıcam yedegm var yuklemesı sadece
kardes telin acilmasi lazimki cwm ye girilebilsin acilmayan tele cwm ile yukleme yapilamaz acilmayan tele sadece flashtool ile yukleme yapilabilir diye biliyorum bundan dolayi flashtool dedim

Kardesım saten flas tool ıle yuklıcez herseyı hazr sadece sen ıslemlernı yapıcaksın yedegmde var

Kardesım saten flas tool ıle yuklıcez herseyı hazr sadece sen ıslemlernı yapıcaksın yedegmde var
su anda bilgisayar yok ve sehir disindayim forumda nasil yuklenecegini resimli olarak anlatiyor zor bir yani yok.

Kusura bakmayin

Yaptım Ben Sagol
gecmis olsun

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious