LCD Driver IC : 1-ili9806h_dsi_cmd_fwvga Rom Yedeği Olan Arkadaşlar ..

Başlatan Nighteyes, 16 Eylül 2014, 01:04:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kendi yedeğim Mediatek'te kalıyor , wipe yaptıgımda Mount data erorr hatası vermekte , Elinde sağlam rom olan arkadaşlardan rica edeceğim .Yardımlarınızı Bekliyorum Teşekkürler . Bilgiler :

Hardware : MT6572
Model : GT-I9500
Build number : JDQ39.I9500XXUAMDE
Build date UTC : 20140314-022704
Android  v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P3, 2013/11/15 14:46
Kernel v : 3.4.5 (liuxiuyun@mht-10) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Fri Mar 14 10:25:06 CST 2014
Uboot build v : ----- should be  root shell
LCD Driver IC : 1-ili9806h_dsi_cmd_fwvga

Linkback: LCD Driver IC : 1-ili9806h_dsi_cmd_fwvga Rom Yedeği Olan Arkadaşlar ..
  • Gösterim 5,629 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 5 Yanıtlar

buyurun  orjinal romudur 

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Teşekkürler . Deniyorum Hocam , Sonucu Yazarım .

Edit : Hocam , Direk dosyayı yükledikten sonra ekran rengarenk oldu açılmadı , Yalnız Data ve cache dosyalarını kendi yedeğime attım ve yükledim , wipe data ve cache yaptıktan sonra sonuc mükemmel , Çok Teşekkür Ederim.

benim tl nin bilgilriyle aynı  beni tl siyah ekranda açılıp kapanıyor yardım edermisiniz bana lütfen
:kafams23:

Nighteyes kardeşim benim telefonla senin telefon aynı rica etsem rom yedeğini benimle paylaşır mısın ekran kartı driverı bizim gibi olan hiçbiryer bulamıyorum. Şimdiden Allah razı olsun

buyurun  orjinal romudur 

adminim benim telefonumun özellikleri de bu : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
bu rom uyarmı benim telefona? (soft brick oldu usb görmüyor ama rootlu cihaz cwm menü açılıyor )

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious