Yanlış rom yükleme sonucu telefonu susan ve yapayan arkadaşlar

Başlatan Dalvik, 24 Kasım 2013, 16:52:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seting ayarlar menüsünden türkceyi sec kolay gelsin
Linkback: Ynt: Yanlış rom yükleme sonucu telefonu susan ve yapayan arkadaşlar
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

*#95002#   ŞU KODU YAZDIM ANDIROID YAZISI GİTTİ SAMSUNG YAZISI GELDİ VE İNGİLİZCE OLDU ORDANDA TÜRKÇE YAPTIM ŞUANDA TELEFON ESKİSİNDEN İYİ GÖRÜNÜYOR .

:smiley: :smiley: --__ YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOOOK TEŞEKKÜRLER __ --  :smiley: :smiley:

Merhaba arkadaşlar. elimde mtk 6575 replika var. Yanlış rom yükleme sonucu kapanmış.. Açamıyorum.. Birkaç flash tool ile yükleme işlemi yaptım hayata döndüremedim..  yardımlarınızı bekliyorum..

Arkadaşım ilk önce

1- telefonunu  rootlu değilse rootla root etmeyi bilimiyosan bu konuyu incele: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

2- mavi cwm yüklü değilse mavi cwm yükle konu:  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap ve cwm yedeğini al

3-mtk droid yedeğinide al ve flash tool için backup oluştur. konu: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

4- note 3 bölümünden (yoksada netten) telefonuna uyumlu flash tool yada cwm  rom bul ve yüklemek için :  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Formda replica telefonlar hakkında temel bilgiler mevcut takıldığın yer olursa biraz araştır eğer bulamazsan yazarsın yardımcı olmaya çalışırız.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

telefon cwn moda girmiyor . ayrıntılı anlatımla yardım edin lütfen ne yapmalıyım

ekran siyah tepki yok ama aygıt yöneticisine com port olarak geliyor.

telefon cwn moda girmiyor . ayrıntılı anlatımla yardım edin lütfen ne yapmalıyım

ekran siyah tepki yok ama aygıt yöneticisine com port olarak geliyor.

flaş tool ile aynı romdan bulup kurman gerekiyor malesefki

bana da aynı rom lazım :D onun için yazdım bulabilecek var mı acaba ?

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious