YANLIŞ ROM SONUCU CİHAZ SUSTU COK ACİL YARDIM !!!!

Başlatan snnunal, 14 Ağustos 2014, 10:21:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÖNCELİKLE MERHABALAR CİHAZA 3 GÜN ÖNCE DROİD TOOLS ÖZELLİKLERİ BİREBİR OLAN ROM YÜKLEMEYE CALISTIM. FLASH TOOL PRELOADER DOSYASINI FALAN GÖRMEYİNCE BEN DE DİĞER UYUMLU ROMLARDAN VE YEDEKTEN HARMANLAYIP FLASH TOOL A GÖRDÜRDÜM . ROM YÜKLEMESİ BİTTİ AMA CİHAZ I ACTIGIMDA SİYAH EKRANDA KALIYORDU BU DURUMDA HALA FLASH TOOL GÖRÜYORDU . SONRA (mallık işte :) ) FLASH TOOLDAN  FORMAT WHOLE FLASH SECENEGİNİ SECTİM OLAN OLDU TELİN EKRANI HİÇ GELMEZ OLDU VE PC YE BAGLADIGIMDA DRİVER EKSİKSİZ OLMASINA RAGMEN KENDİ KENDİNE 30 SANİYE ARAYLA BAGLANIP GERİ GİDER OLDU ...
YANİ FLASH TOOLU DA DOGAL OLARAK KULLANAMAZ OLDUM İLK KIRMIZI İLERLEME %100 OLDUKTAN SONRA BAGLANTI KESİLİP GERİ GELİYOR AMA FLASH TOOL KAPALIYKEN BİLE AYNI SORUN VAR . PC TELEFONU BAZEN USB SİNGLE PORT OLARAK BAZEN DE BENİM YÜKLEDİĞİM DA USB VCOM PORT OLARAK GÖRÜYOR DRİVİRLARI BAYA DEGİSTİREREK DENEDİM OLMADI . TELEFON BATARYALI VE BATARYASIZ DA GÖRÜNÜYOR AMA GELİP GİDİYOR .
SP FLASH TAN %100 OLDUKTAN SONRA USB SİNGLE PORT GİDİYOR YERİNE DİĞER Bİ TANESİ GELİYOR . SP DE HATA VERİYOR . TEST POİNT İÇİN DE TELİ SÖKTÜM HİÇ BİR YAZI BULAMADIM ....
İLGİLİ RESİMLERİ YÜKLİYCEM .. AYRINTILI ANLATTIM KUSURA BAKMAYIN  :) en kısa zamanda önerilerinizi bekliyorum. bildiğiniz yapan telefoncu da varsa yollarım . mersin de oturuyorum .. :puusudusdu: :puusudusdu: :alsana: :alsana:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

MT6572
model:gt-ı9008
build number:alps.jb3.mp.v1
android:4.4.2
baseband : moly.wr8.w1315.md.wg.mp.v1.p4.2014/02/21 1049
kernel v:3.4.5(root@glzhong.desktop)(gcc version 4.6xgoogle 20120106 (prerelease)(gcc)#1 smp fn apr 25 13:10:45 cst 2014
LCD driver ıc:1-ili9806e

TELEFONUN BATARYASINI SÖKTÜĞÜMDE
MODEL: SM-G900
FCC ID:A3SMG900
SSN:-G900VGVSMH  yazıyor .

Linkback: YANLIŞ ROM SONUCU CİHAZ SUSTU COK ACİL YARDIM !!!!
  • Gösterim 9,056 
  • Replika MTK Samsung s5 Sorunlar Çözümleri
  • 7 Yanıtlar

Arkadaşım pc nin telefonu bi görüp görmemesi normal test pointe falan gerek yok,aldığın hata yanlış preloader yüzünden yada format işlemi sırasında preloaderin silinmesinden kaynaklanmış olabilir bu yüzden telefonuna uyumlu eksiksiz bi rom,  yada yedeğinin eksiksiz olduğunu düşünüyosan yedeğinden ilk önce preloader ve boot kısımlarını yüklemeye çalış yükleme yapar ve  ekran gelirse diğer kısımlarını yüklersin yapamazsan tekyürek,rambox ve alpina nick'li arkadaşlar ücretli destek vermekteler onlara ulaşabilirsin..
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

scatter dosyası bozulmus onu yeniledim simdi yüklüyo rom u inşallah olur tesekkürler  :gulucukhaha:

Abiler şimdi de şifreleme hatası veriyor . elimde içinde nandroid.md5 ve iki tane files.md5 dosyası mevcut olan rom dosyaları var ama flash tool preloader i görmüyor benim yedektem alıyorum harmanlıyorum yine olmuyor tam bir rom yok yani ya da var ben beceremiyorum.. yardımcı olur musunuz ???

telefon acıldı android temaları degişik su menüsü ortada yuvarlak olan cinsden oldu :) uygun rom buldugumda atarım artık  ;)

Bak kardeş o ortada yuvarlak dedigin jely bean in orjinal temasıdır , s5 in temasına dönmesini istiyorsan romuna gore uygun bootanimation kodunu girmelisin

LÜTFEN ROM YEDEĞİNİZİ ALMADAN ROM YÜKLEMEYİNİZ
TEŞEKKÜR BUTONUNA BASMAYI UNUTMAYINIZ

arkadaşım meraba sendeki sorun bendede meydana geldi. yazılanları okudum scatter dosyası yeniledim falan diyorsun onu nasıl yaptın benim telefon dediğin gibi usb bağlantı kopup kopup duruyor ne yaptımsa olmadı tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler

Kopup gelmesi normal download yaparken sabitlenir.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious