replika note 3 kore malı aldım da arkadaslar içini nasıl degiştirebilirim

Başlatan hasanaydin720, 31 Temmuz 2014, 01:32:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Replika note 3 aldım da arkadaslar buna uygun yazılım var mı ıcı orjınal gıbı türkçe yazılı acılısda  samsung yazısı yapabilicegim yardımcı olurmusunuz?
Linkback: replika note 3 kore malı aldım da arkadaslar içini nasıl degiştirebilirim
  • Gösterim 4,048 
  • MTK Galaxy Note , Note 2 , Note 3 Rom İstekleriniz
  • 1 Yanıtlar

Arkadaşım telefonun hayırlı olsun telefonuna uyumlu rom olup olmadığını bilmemiz için önce telefonunu root programlarından biriyle (vroot,framaroot,one click root... gibi vrootu tavsiye ederim.) rootlayıp,pc ne usb driverlerini ve mtk droid tool programını kurman ve telefonu pc ye  bağlayıp bu program ile bilgilerini öğrenmen ve konu altından paylaşman lazım.Ayrıca sana tavsiyem telefona herhangi  bir işlem yapmadan önce mutlaka hatasız bi yedek alman !!! Sen rom yükleme işinden önce yedek almayı bilmiyosan öğren forumda bu konular hakkında bi çok konu mevcut... Samsung yazısı içinde bu konuyu bi incele Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap  ama telefonun brick olma ihtimali olduğu için yedek almadan deneme...
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious