ACIL YARDIM UCRET DE VERILIR GIZLILIK SIFRESI

Başlatan Lazkopat61, 18 Nisan 2017, 02:44:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

S.a arkadaslar
Replika s6 telefona sahibim, bundan bi kac gun once sim kart degistirirken telefon gizlilik korumasi sifresi istemeye basladi. Recovery moddan format atmama ragmen duzelmedi. Biri arayinca konusabiliyorum ama Cihazda kilit oldugu icin islem yapamiyorum. Lutfen yardim edin isteyene bi miktar ucret te verilir.
Linkback: ACIL YARDIM UCRET DE VERILIR GIZLILIK SIFRESI
  • Gösterim 1,616 
  • Samsung Galaxy S6 Rom Bölümü
  • 3 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapS.a arkadaslar
Replika s6 telefona sahibim, bundan bi kac gun once sim kart degistirirken telefon gizlilik korumasi sifresi istemeye basladi. Recovery moddan format atmama ragmen duzelmedi. Biri arayinca konusabiliyorum ama Cihazda kilit oldugu icin islem yapamiyorum. Lutfen yardim edin isteyene bi miktar ucret te verilir.

:by: Kardeşim geçmiş olsun.
  :yeter:  Eğer sim kartı değiştirirken şifre geldiyse demekki daha önce biri ayarlamış bunu.Her neyse çözmeye çalışalım.Sen recovery modda
wipe data/factory reset'i seçiyorsun değilmi Seçimden sonra hata falan varmı veya  :okey: uyarı??

yok kardeşim hiçbir hata olmuyor telefonu sıfırlıyor bi 15 saniye sonra kilitleniyor tekrar gizlilik şifresini istiyor

aynı sorun bendede vardı yazılım ile çözdüm sorunu

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious