İphone 6s 6582 işlemcili s106s anakart (aranan rom sadece burada bedava)

Başlatan _caglayan_, 26 Mart 2017, 20:24:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

şimdi telefonu söküp tekrar kontrol ettim

evet anakart aynı sizin resminizdeki barkod ile bire bir uymaması çok enteresan bu çinliler çok garip

nasıl bir hata veriyor. bu arada ilk açılış nanılmaz derecede uzun sürüyor android yazıp bir 10-15 dk bekletiyor. eğer öyle oluyorsa açılmıyor sanmayın.

o dosyalar orjinal rom da vardı aslında bir işe de yaramıyorlar ama yinede bıraktım dosyada

hocam sizdeki romla cihaz sadece 30 saniyede bir 3 saniye kadar proloader olarak geliyo sonra tekrar aynı süreç
ekranda falan hiç bir tepki yok
bir kaç modelini gördüm barkotları bordları birebir aynı sadece 1 harf degişik benimkinde s106sD
yazaıyor F ve N modelleri varken birde düz uzun sekilde barkodu olanlar var.
Linkback: Ynt: İphone 6s 6582 işlemcili s106s anakart (aranan rom sadece burada bedava)

ustam tekrar saygılar cihazları bugün açtim şu an 3 üde çalışır vaziyette hatta 1 tanesi çagrı bile alıyor açma tuşuna basınca uyanıyorlar lakin hiç birinde ekran görüntüsü ve ses yok bu ekran sürücüleri hangi klasörde dir acaba sürücüleri bulsak roma nasıl entegre edebiliriz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

romun orj. bu hocam sıfır hiç işlem yapılmamış cihazlara proloaderlı ve proloader siz olarak yüklenebiliyo ve aynı şekikde sorunsuz çalışıyor

ama farklı rom denenmiş cihazlarda %70 72 de takılı kalıyor bir şekilde yüklesen bile cihaz açmıyor

yardımlarınızı beklıiyorum

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

romun orj. bu hocam sıfır hiç işlem yapılmamış cihazlara proloaderlı ve proloader siz olarak yüklenebiliyo ve aynı şekikde sorunsuz çalışıyor

ama farklı rom denenmiş cihazlarda %70 72 de takılı kalıyor bir şekilde yüklesen bile cihaz açmıyor

yardımlarınızı beklıiyorum

öncelikle bendeki cihazda s106s D modeli sizin barkodla hiç harf farkı yok. enteresan bir şekilde sizin telefona uymuyor demek ki nasıl bir zihniyetse adamlar değiştirmiş değiştirmiş yapmış telefonları.

bu romu bir deneyeceğim müsait olduğumda bakalım bende nasıl bir hata verecek. yüklenmeye başlarsa o yüklemenin bitmesi lazım %70 de kalması da garip.

he yüklenip açılmıyorsa farklıdır zaten rom.

benim tahminim hocam farklı romlar denerken emmc ye zarar veriyorum yada orj. prolader
uçtugu için mi açmıyor cok ilginç
sıfır cihazda sizin romu denedim çalıştı hemde açılış falan sorunsuz.çok beklemedi cihaz.
işin garip yanı 3,cihazda yedek alırken çöktü şimdi yedegede cesaret edemiyorum  aldıgımız yedekte açmadı zaten

tek çare sanırım emanet bi infinity bulmak rx tx ten yazılım atmak gibi bi arkadaşta ft232 ile atılacagını söylüyor bide onu deneyelim dedik

bide bir şey dikkatimi çekti fark edecegini tahmin etmiyorum ama bilginiz varmı konuyla diye sorayım dedim

merhaba caglayan kardeş bende iphone 6s var benim sorunum mobil veri ve wifi kendiliginden acılıyor ne yaptıysam olmadı bu romu yüklesem sorunum düzelirmi

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious