Yardım LütfenS5-I9600 USB soket bağlantısı sürekli güç kesiyor (Power sorunu )

Başlatan baggio1717, 01 Ekim 2016, 16:56:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar cihazı Bilgisayara bağladığım zaman USB sanki takılı kalmış gibi sürekli yeni donanım bulma sesi çıkarıp duruyor ve hatta Şarz aletinden denemeye çalıştığında da aynı şey oluyor.  telefona anlık bir ışık geliyor ve hemen sönüyor prizdeyken arasıra pil işareti görünüp kayboluyor . Bilgisayarda da Flash tools anlık görüp sonrasında hemen telefon gücü kesiyor ve doğal olarak hata mesajı alıyorum ve yükleme gerçekleşmiyor. Telefon tam açılmaya çalışırken gücü kesiyor bir türlü uyanamıyor. Sorun donanımsal mı yazılımsal mı emin değilim ama yedeğimi doğru aldığımdan ve yüklediğimden eminim daha önce çok kez yaptığım bir işlem fakat ilk defa böyle bir hata ile karşılaştım . Yardımcı olabilecek bilgili arkadaşlar konu hakkında yardımcı olabilirlerse çok sevinirim telefonsuz kaldım :( Yardımlarınızı bekliyorum ...  :yardimyardim: :sos:
Linkback: Yardım LütfenS5-I9600 USB soket bağlantısı sürekli güç kesiyor (Power sorunu )
  • Gösterim 2,543 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 5 Yanıtlar

Yok mu yardım edecek olan telefon bekliyor boşta bilen arkadaşlar lütfen el atalım konuya telefonsuz kaldım  :yardimyardim:

Gören olmadı mı şu konuyu ya bir kişi bile arkadaşlar en azından bir yorum yapın

Yardım Lütfen ... Sanki içeriden bi tuş takılı kalmış gibi telefon açılmaya çalışırken güç kesiyor . Usb den bağladığım zamanda devamlı yeni donanım bulma sesi gelip gidiyor . Bilgisayar cihazı devamlı takıp çıkarıyormuşum gibi algılıyor yani . Yok mu bi hayırsever yardımcı arkadaş ya

usb kablon yada usb yuvan bozuk sanırım prize taktığındada aynı sey varsa yüksek ihtimal kablodan başka kablo ile denediniz mi ?

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious