Tek sim kartlı siyah s4 rom bulamıyorum

Başlatan fikretsulu44, 05 Temmuz 2014, 15:03:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar telefonum MTk droid tools da6589 farklı CPU-Z de farklı 6572 görünüyor.. Telefon çok yavaş google play hizmetlerine bağlanmıyor ve google harita çalışmıyor ancak yandex haritadan hatalıda olsa konum buluyor.. Ayarlardan çoğu sekmeye girmiyor vs.. Anlayacağınız güzel bir roma ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim
Linkback: Tek sim kartlı siyah s4 rom bulamıyorum
  • Gösterim 5,632 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 6 Yanıtlar

aşadaki linkteki romu deneye bilirsiniz

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

dikkat : öncelikle kendi yedeginizi alınız  saglam yedek aldıgınızdan emin olunuz

hocam öncelikle teşekür ederim indirip recowery modla yükledim ama telefonda hiç bir değişiklik olmadı hala aynı butelefona nasıl rom bulabilirim

yardımcı olabilecek kimse yokmu telefon çok ağırlaştı bildirimlerde gelmiyor

Arkadaşım önce yedeğin yoksa yedeğini al, cwm den wipeleri (aşağıda yazdım) yapıp dene.Ayrıca root explorer ile system-app içinden işine yaramayan uygulamaları sil...

wipe data/factory reset
wipe cache partition
advanced/wipe dalvik cache
advanced/fix permissions
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

faydası olmadı GAPPS hizmetleri çalışmıyor ve bildirimlerde gelmiyor

Arkadaşlar telefonum MTk droid tools da6589 farklı CPU-Z de farklı 6572 görünüyor.. Telefon çok yavaş google play hizmetlerine bağlanmıyor ve google harita çalışmıyor ancak yandex haritadan hatalıda olsa konum buluyor.. Ayarlardan çoğu sekmeye girmiyor vs.. Anlayacağınız güzel bir roma ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious