[YARDIM] sm n9006 rom sorunu

Başlatan Kererm, 01 Temmuz 2014, 04:49:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lütfen yardım edin arkadaşlar 4.4 kitkata geçmek istiyorum kaç haftadır  uğraşıyorum ama bi çözüm bulamadım :yardimyardim:
Linkback: [YARDIM] sm n9006 rom sorunu
  • Gösterim 5,418 
  • MTK Galaxy Note , Note 2 , Note 3 Sorunlar Çözümleri
  • 7 Yanıtlar

Arkadaşım mtk telefonlar için daha 4.4 kitkat yok maalesef en üst sürüm şuan j.b 4.2.2 dir.Benim gördüğüm, çinliler yeni model telefonlara (6572 note3,6572 s5....gibi )4.2.2 nin üstüne kitkat temasını uyarlayıp göndermişler.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

peki rom yedeği cwm falan bulabilirmiyiiz yardım arkadaşlar telefon brick oldu!!!! :yardimyardim: :uzgunummmm:

bence telefonunuzda sorun yoksa ugraşmayınız  4.4.2 zaten sahte  boşuna ugraşmayın

ya telefon brick oldu açılmıyor siyah ekranda kalıyor öyle yedeğim var sdkartta ama restore dediğimde no files found diyor.bilgisayara takıp baktığımdaysa görebiliyorum cwm Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap yapabilirim?

Arkadaşım yedeğinin hafıza kartı  clockworkmod-backup klasörü içinde olamsı lazım.Oklasörler yoksa sen oluşturup yedeğni içine at görecektir.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious