Çok aranan 6572 Note3 540x960 Rom Flash Tool YEDEĞİ !!!

Başlatan bozkurt-_-05, 28 Haziran 2014, 22:01:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sıkıntı teli rootlayıp hafıza kartına uygulama yüklemekti rootlayıp yapmaya calısınca telefon bellekleri gormedı dahili ve harici

sonra bisürü forum gezdim
tek care rom atmak gibi geldi aradım telefonun ozelliklerihi sizin sitede gordüm bi heyecan youtupta rom atmayı ızledım
sonra sızın dosyaları ındırıp kurdum sorunsuz kuruldu ,
sonra bidaha telefon acılmadı hic tepki yok bitek kasaya takınca flash tooldan goruyo rom atılıyo :(
dediğiniz gibi sustumu simdi ne yapmam lazım
Linkback: Ynt: Çok aranan 6572 Note3 540x960 Rom Flash Tool YEDEĞİ !!!

aynen kardeşim soft brick olmuş. telinin droid tools bilgilerini tam olarak paylaşır msın ? ayrıca romu yüklerken izlediğin adım anlattığım gibi miydi ?

Android version: 4.4.2
Baseband versiyon: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P2,
Build date UTC: 2013/10/24 16:17
Build number: ALPS.JB3.MP.V1
Hardware: MT6572
Kernel version: 3.4.5 (rs@rs-ThinkStation-D30) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Mon May 12 19:49:12 CST 2014
LCD Driver IC: ----- should be  root shell
Uboot build versiyon: ----- should be  root shell

bulabildiklerim bunlaray aynen anlattığınız gibi yaptım ;(

kardeşim lcd driverın lazım eğer bu yoksa tam bi şey söyleyemeyiz ancak deneme yanılma ile. o da risktir aşırı derecede. lcd driverını biliyosan bununla gelmen daha iyi yoksa yine bi kaç rom öneririm denemek risk almak sana kalmış.

kardeş tekyürek teamwiworle yapmaya calıstı saolsun ama driverini kurumudıkkı rom atamadık yani

ekran sanırım 5,5 ınç :(

vaktin varsa bana yardımcı olurmusun teamwiwer le  3 gündnr ugrasıom kafam allak bullak oldu

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious