CWR yedegini Flaş tool ile telefonumuza yükleme (BRİK TELEFONLARI KURTARMA)

Başlatan Tekyürek, 25 Mayıs 2014, 21:50:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar benimde S5 telefonum çöktü hiç açılmıyor yedeğini bulun demişsiniz ama hiçbir yerde bulamadım nereden bulabilirim 2 aydır telefonum açılmıyor yedek bulsam anlattığınız gibi bir çözüm bulabilirim.
Linkback: Ynt: CWR yedegini Flaş tool ile telefonumuza yükleme (BRİK TELEFONLARI KURTARMA)

Son adımda format diyorum telefonu PC'ye takıyorum ama ne yaptımsa %0'da kalıyor hiç ilerlemiyor Bilgisayar bir atıyor bir görüyor.

Güzel bir paylaşım olmuş ancak benim şöyle bir sorunum var telefon brik oldu şimdi senin dediğin işlemleri yaptım ve işlem %100 tamamlandı. Buna rağmen telefon hala ne açılıyor nede şarj ışığı yanıyor sebebi ne olabilir?

Öncelikle paylaşım için teşekurler
bende aynı sorunun yaşıyorum kara kule ile formatlıyor yukluyor %100 okey diyorum cıkıyorum ama ne görüntü nede şarjı var  kara kule sen cözüm bulduysan paylaşırmıısn

Ne yazık bulamadım dostum bir sürü rom denedim hep aynı sonucu aldım. Zaten konuyu açan arkadaş da yanıt vermedi. Umudumu kestim ben telefondan.

slm kusura bakmayın geç cvp verdigim için yogunluktan dolayı verememişimdir
şimdi size  şunu sormakla başlayabilirim cwm  yedegi  öncelikle sizin kendi telefonunuzun yedegi olması lazım ve flash tool  dosyalarından   scatter  dosyası  ,preloader dosyası , EBR1 , EBR2 , lk ,MBR  bu dosyaların öncelikle sizin telefonla uyuşabilmesi gerekiyor
size tavsiyem  bütün flash yedeklerini deneyin herhangi bir yedekte tepki verirse ufacıkta olsa  ozaman cwm yedegini birleştiripte yükleme işlemini deneyin

yani sizin tele uyuşabilecek sp flash tool yedeklerinde birinde bu yöntemi  uygularsanız  telefonunuzu kurtarmış olursunuz
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

benim telefonun özellikleri bu ayrıca cwm yediğide kendi telefonuma ait. siz bana bir tane yedek önerirseniz sevinirim. Belkide uyumlu flash tool yedeğini bulamıyorumdur.

Tekyürek kardeşim paylaşımların çok güzel.  :love:
Ama bana acil olarak S3 Mini MTK 6572 CWR yedeği lazım. Sen diyorsun ya orda CWR yedeğiniz bende o yedek yok. Telefon hard brick oldu. Ve şimdi düzeltmem için CWR yedeği lazım.

:aglamaneolusddr: Elinde olan varsa versin lütfen. Çok acil olmasa istemezdim.  :aglamaneolusddr:
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious