CWR yedegini Flaş tool ile telefonumuza yükleme (BRİK TELEFONLARI KURTARMA)

Başlatan Tekyürek, 25 Mayıs 2014, 21:50:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bir kişi bile rom yüklemeyi başardıysa söylesin allah aşkına
Linkback: Ynt: CWR yedegini Flaş tool ile telefonumuza yükleme (BRİK TELEFONLARI KURTARMA)

hocam telefonumun orjinal yedegi elimde yok. cihazim mtk6572 note 3 sm n900 kore mali. cihaz suspus olmuş.  lcd driver destekkemiyor yani. ne yapmam lazim. bu anlattiginizi herhangi bi nnote 3 romu ile denesem olur mu ? forumda istedigim yardimi alamiyorum. şimdiden teskler..

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
bir kişi bile rom yüklemeyi başardıysa söylesin allah aşkına

arkadaşım kafadan sallamıyoruz  s5 telefonunu bu yöntemle kurtardım

elimde bu kapanma olayını yapan s5 cwm yedegim var birde arkadaştan aldıgım fakat ekran driweri uymayan s5 cwm yedegi var ben kendi cwm yedegimden ekran driverini göstererek bu arkadaşın kapanma sorunu olmayan cwm yedegini nasıl çalıştırırım ekran driveri hangi dosyanın içinde bulunuyor onu ögrenmek istiyorum
Hardware : MT6572 (MT6589 is Fake!)
Build number : ALPS.JB3.MP.V1.2
Build date UTC : 20140521-103653
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V2, 2013/07/02
Kernel v : 3.4.5 (linux@XzServer) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Wed May
LCD Driver IC :1-ili9806e_fwvga_vdo_dsi

Arkadaşım bu konuyu incele: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

dostum teşekkür ederim verdiğin bilgi için sanırım işime yarıyacak bu ama bir sorun var o verdiğin konuya yazdım sorunu bi bakabilirmisin sana zahmet olmazsa ha birde kullandıgımız telefonlar sanırım aynı bendeki özelliklerle seninkiler tutuyor sorumun cevabını senin telefona göre verirsen sevinirim
Hardware : MT6572 (MT6589 is Fake!)
Build number : ALPS.JB3.MP.V1.2
Build date UTC : 20140521-103653
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V2, 2013/07/02
Kernel v : 3.4.5 (linux@XzServer) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Wed May
LCD Driver IC :1-ili9806e_fwvga_vdo_dsi

benim telefonun mtk 6572 note 3 bütün yedekleri indirdim flash toolsu da indirdim. telefon cwm modda acılıyor sadece.. flash tools da scatter loading'i sectigimde "initializing scatter file failed. please check the name of scatter file which you load is legal" hatası alıyorum. uc farklı flash tools versiyonunda denedim sonuc aynı. cwm modda yapabilecegim birseyler yok mu? cwm moddan backup alan varsa paylasabilirmi? mtk droid ile aldıgım backuplar var ama onları yükleyemiyorum..  :yardimyardim:

benim telefonun mtk 6572 note 3 bütün yedekleri indirdim flash toolsu da indirdim. telefon cwm modda acılıyor sadece.. flash tools da scatter loading'i sectigimde "initializing scatter file failed. please check the name of scatter file which you load is legal" hatası alıyorum. uc farklı flash tools versiyonunda denedim sonuc aynı. cwm modda yapabilecegim birseyler yok mu? cwm moddan backup alan varsa paylasabilirmi? mtk droid ile aldıgım backuplar var ama onları yükleyemiyorum..  :yardimyardim:

Arkadaşım bu linkteki flash tool ile dene: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Bide kendi yedeklerini yüklemeye çalışırken  ne hatası  alıyosun.Mtk droid ile aldığın yedeği hem flash tool ile hemde cwm den yüklemeye çalışıyosan yükleyemezsin o yedekleri flash tool ile yüklenebilir hale getirmen lazım.Bilmiyosan aşağıdaki videonun sonunda anlatılıyo inceleyebilirsin.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious