REPLİKA S5 İÇİN ROOT VE ROM YAPIMI

Başlatan ilkgul6754, 21 Mayıs 2014, 23:58:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ARKADAŞLAR S5 İÇİN ROOT VE ROM YAPIMINI KİM ANLATABİLİR?
Linkback: REPLİKA S5 İÇİN ROOT VE ROM YAPIMI
  • Gösterim 21,862 
  • Replika MTK Samsung s5 Sorunlar Çözümleri
  • 8 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Konuyu yavaş yavaş okur ve sırasıyla yaparsanız başarılı olursunuz. Okumadan işleme başlamayınız.

root lamak için  mtk droidtool programını  kurmanız gerekiyor pc nize tabiki antivürüs programınız kapalı olması gerekiyor

mtk droid tool programı  telefonunuzu tanıması için usb dreverlerinizin kurulu olması lazım pc de

ve ardından hata ayıklama modunu açmanız gerekiyor  telefonunuzda  tabiki hata ayıklama modu :)

rootlamak çok basit  aslında ama rom kurmak biraz karışık kernal versiyonunuzun birebir uyması lazım yoksa telefonunuz çöker  isterseniz root etmeniz için   
öncelikle usb drever ile başlıyalım   ve ardından  mtk droid tool iler devam edelim   

usb drever  indirme linki:  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

mtk droid tool indirme linki : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

usb drever  videolu anlatım

mtk droid tools ile root etme  cwr moda geçiş

backup yedegi alma 

MRB hocam
yedek almayı yaptım ama program flash tool şeklinde yedeği çevirip kaydedemiyor :
Preparation of files for FlashTool is impossible, file isn't found : C:\Users\mycomputer\Downloads\MtkDroidTools\backups\SM-G900F_140416_backup_140628-021240\MT65??_Android_scatter*.txt
hatası alıyorum sorun olur mu?

BENDE SOL KÖŞEDEKİ IŞIK SÜREKLİ MAVİ YANIYOR YEŞİLE GEÇMESİ İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR ACABA BİLEN VARMI VARSA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

Arkadaşım ilk önce root programlarından biriyle (vroot,eroot,one click root,android root...gibi vrootu tavsiye ederim) rootlaman (bu işlemden sonra sarı renk olur) sonrada mtk droid ile rootlaman lazım.

GT-I9600 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

USB DRİVER I NERDEN İNDİRCEM KARDEŞ ACİL YARDIM
:alsana: :yardimyardim: :yeter:

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious