note 3 sm n9000 yardım

Başlatan nuh_cevdet, 19 Mayıs 2014, 11:49:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bu indirdiğim systemui framworkle uyuşmama orunuda olabilr sanırımm çünki indirdiğim dosyalarınkendi framworku yoktu
Linkback: Ynt: note 3 sm n9000 yardım

orjinal samsung romdan systemui ve framworku alıp editlesem atsam sıkıntı çıkarmı acaba

yani illa replika note3 systemuımi olması gerekiyor ?

--->>> Connect to device <<<---
ATTENTION!  Fake Hardware in kernel or firmware doesn't correspond to phone!
ATTENTION! Requests for confirmation on the device screen are possible!
--- ERROR : file  adbd not  install !

lcd ic yazmıyor droidte bu uyarı geliyor sağda

Programın sağ alt tarafında root yazar orayı tıklayıp programa izin vermeniz gerekiyor. Sol alttaki simge yeşil renkte olursa Lcd Driver IC bilgisi çıkar.

izin veriyorum roota basınca bi uyarı geliyor ayrıca telefondada izin verdim ama hata veriyor yarıda duruyor

Aşağıdaki programı kurun telefona ayarı resimlerdeki gibi olacak. Yaptıkran sonra kapatıp çıkın Mtk Droid Tools üzerinden root tuşuna basın.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

inş kurar uygulamayı yer yok diye hata veriyo çoğu uygulamada üstelik baya baya yer var
deniyorum şimd,

dediğiniz uygulamayı yükledim ayarları yaptım droidi açınca root gelmedi ama alttaki kutu yeşildi ve
uboot build v ----
LCD Driver IC = 1-zf_otm9605a_qhd_dsi_wanchanglong

olarak eklendi

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious