Lcd Driver Çözümü Ve Gerekli Anlatımlar-Proje

Başlatan αη∂яσι∂ кιηg, 16 Mayıs 2014, 19:19:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Senin telefonun ekranı 5.7'sanırım sen note3'ün 5.7' olanlarının ekran driverlerini burda anlatıldığı gibi kendi romuna eklemeyi deneyebilirsin.Daha önce paylaştığım vardı bitane linkini vereyim.  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linkback: Ynt: Lcd Driver Çözümü Ve Gerekli Anlatımlar-Proje
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bu arada Android king hocam cok faydalı bi konu olmuş emeğinize sağlık.

ARKADAŞLAR YAPAMIYORUM İSTERSENEİZ TELEFONUN RESİMLERİNİ ÇEKİP ATAYIM

Bu uboot.bin dosyası neyin içinde? Boot.img dosyasından kastın !Files_to_FlashTool klasörünün içindeki dosya mı??

dostum bu dosyaları mtk toals ile aldıgımız yedek içindenmi alacaz yoksa flash tool a çevirdigimiz dosya içindenmi alıcaz birde ben bu dsp_bl dosyasını bulamıyorum benim yedekte preloader_and_dsp adında bir dosya var bumudur birde kullandıgın flash tool versiyonu hangisi verdiğin linkte birsürü flash tool var hiçbiride benim scather dosyasını kabul etmedi kendi flash tool programımdada bu dsp_bl dosyasını yüklemem için oluşturulmuş yer yok 6572 ler için bu işlemi gerçekleştirmek hangi versiyon flash tool ile oluyo
Hardware : MT6572 (MT6589 is Fake!)
Build number : ALPS.JB3.MP.V1.2
Build date UTC : 20140521-103653
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V2, 2013/07/02
Kernel v : 3.4.5 (linux@XzServer) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Wed May
LCD Driver IC :1-ili9806e_fwvga_vdo_dsi

LCD Driver IC : 1-rm68191_dsi_vdo_lcm_drv        bu note 3 ekran ın uboot dosyasını nasıl bulabilirim ekranım açılmıyor açılıyor da abuk subuk karartılar çıkıyor hiç birşey belli olmuyor cwm den aldığım "yedekte bu dosya yok acaba nasıl bulabilirim

LCD Driver IC : 1-rm68191_dsi_vdo_lcm_drv        bu note 3 ekran ın uboot dosyasını nasıl bulabilirim ekranım açılmıyor açılıyor da abuk subuk karartılar çıkıyor hiç birşey belli olmuyor cwm den aldığım "yedekte bu dosya yok acaba nasıl bulabilirim

Arkadaşım yedeğinden Android(system.img), varsa user data,cache  kısımları  hariç diğer kısımları geri  yükle düzelir.6572 sm-n900 Note3 de %100 işe yaramıştır...

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious