Mtk6572 Rom istek

Başlatan cancan33, 15 Mayıs 2014, 21:53:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Öncelikle merhaba arkadaşlar,
yukarıdaki fotoğraftaki bulunan özellikler benim telefonuma aittir.Telefonum brick olmuştu.Neyseki telefonu yaptim ama mikrofonun çalışmadığını fark ettim.Ben yüklediğim romdan kaynaklandı diye düşünüyorm.Benim telefonumun özelliklerini taşıyan bir mtk6572 s4 telefonunuz varsa yedeğini atarsanız çok makbule geçer.
Linkback: Mtk6572 Rom istek
  • Gösterim 5,561 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 5 Yanıtlar

Brick işleminden nasıl eskisine döndürdün telefonu dostum ? Bu işlem sırasındada bir hata olmuş olabilir.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

hafıza kartına romu yükleyip cwm den romu yükledim ve telefon stabil çalışıyor birtek sensörler olmadı.

Hardware : MT6572

Model : GT-I9500

Build number : JDQ39.I9500XXUAMDE

Build date UTC : 20140619-025817

Android  v : 4.2.2

Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P3, 2013/11/15 14:46

Kernel v : 3.4.5 (liuxiuyun@mht-05) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Thu Jun 19 10:56:22 CST 2014

Uboot build v : ----- should be  root shell

LCD Driver IC : 1-sh1282_bft_boe_fwvga

mt6572 s4 telefonuma bir türlü rom bulamadım. Yardım edin lütfen telefon çok kasıyor.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

acil rom lazım lutfen yardım edin

Arkadaşlar banada şu rom lazım ama hızlısı 225 mb ram görünüyo arama tuşuna basınca 3-5 saniyede geliyo ekrana oyun oynamıyor desem olur yani geliştirmezmiyiz bu sistemi biraz daaha Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious