Telefonumda 6589 sürüm droit ile kontrol ettiğimde 6572 görünüyor

Başlatan criminaldedektif77, 14 Mayıs 2014, 13:48:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Telefonuma rom atmak istiyorum hangi romu atmam lazım, kamera ve video fulu çekiyor çok acemiyim araştırıyorum forumu okuyorum ama beceremiyecekmişim gibi geliyor lütfen yardımm
Linkback: Telefonumda 6589 sürüm droit ile kontrol ettiğimde 6572 görünüyor
  • Gösterim 3,831 
  • Samsung Replika MTK6572_6589_5.İnç Firmware Rom
  • 3 Yanıtlar

Becerilmeyecek bir şey yok arkadaşım. Öncelikle neden rom atacaksın problem neler?
Tek problem kameranın flu çekmesi ise donanımsal bir problem olabilir.
Yardım edebildiysem, teşekkür et butonuna tıklaman yeterli :)

A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool.
William Shakespeare

"ipse se nihil scire id unum sciat"
I know one thing: that I know nothing"
Socrates

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Becerilmeyecek bir şey yok arkadaşım. Öncelikle neden rom atacaksın problem neler?
Tek problem kameranın flu çekmesi ise donanımsal bir problem olabilir.

Ağır,  donma yapıyor numara cevirene kadar kanser ediyor insanı,  widgetlar hava durumu yok ve kamera sorunu var değermi rom atmaya onuda bilmiyorum aldığımdan beri böyle kullanıyorum

Altta verdiğim 1. linkte pcmize kurmamız gereken driverlar ile ilgili linkler ve video anlatımı var.
Gerekenleri yap. Daha sonra 2. linkte verdiğim program ile telefonunun tam özellikleri öğren ve buraya yaz.
MTK Droid Tools kullanımı ile ilgili konular da forumda mevcut. Arama yaparak bulabilirsin.
Sonra SP Flash Tool ile uygun romu yükleyebilirsiniz. Ama önce Sp Flash Tool ile romunun yedeğini alacaksın.
Bunların hepsi videolu anlatım ile forumda mevcut. Acele etmeden dikkatli okuyarak tüm adımları tek tek yap.
Ayrıca Mobile Uncle veya CPU-Z uygulamasını yükleyerek ekran çözünürlüğünü öğrenip buraya yazabilir misiniz?

MTK Droid Tools
Yardım edebildiysem, teşekkür et butonuna tıklaman yeterli :)

A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool.
William Shakespeare

"ipse se nihil scire id unum sciat"
I know one thing: that I know nothing"
Socrates

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious