CWM Oluşturma Resimli Anlatım (kendi cwm'nizi kendiniz oluşturun)

Başlatan Tekyürek, 16 Ekim 2013, 19:57:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cwm yapsak ne olacak o çocuk oyuncağı esas konu cihazımızın bilgilerini siteye koyduğumuz halde hangi yazılım kullanmam gerek diye soru soruyorum ne hikmettir bir tane bilgi veren yok . bu konular her sitede mevcut kopyala yapıştır cinsinden. esasen neyin nerede kullanacağını söylemekte bende bir adminim uydu cihazları ile alakalı bana model falas bilgileri geldiğinde anında şunu ve şunları yaparak yükleyin diyebiliyor ve arkadaş mağdur olmasın diye titizlikle işimizi takip ediyoruz ama burada onca insan soru soruyor sadece bakıyorumda kopyala yapıştır alıncı ile cevaplar almış başını gidiyor . ben dahi soru soruyorum yalvararak ama nafile. neyse sonuç itibari iel bir forumun başarısı bilgiye ve özveriye bağlıdır. saygılar.
Linkback: Ynt: CWM Oluşturma Resimli Anlatım (kendi cwm'nizi kendiniz oluşturun)

BENDE S4 VAR MTK 6575 TLFN AÇİLMİYOR ROM YUKLENMESİ GEREK NASIL YAPABİLİRİM BUNU ?

merhaba. Göbeğim çatladı ama neticede yaptım. cihaz replika s5 , droid tools 2.4.7 ile devamlı problem yaşadım. 2.5.3 kurunca sorun kalmadı. Tek problem cwm ekranda ters görünüyor ama kullanımda sıkıntı yok.  :by:

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Hardware : MT6572 (UNIVERSAL5410 is Fake!)
Model : SM-G900
Build number : KOT49H.G900DKEU1ANCC
Build date UTC : 20150107-075153
Android  v : 4.4.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1, 2013/07/04 15:16
Kernel v : 3.4.0-1590669 (se.infra@SEP-136) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Wed Jan 7
15:48:56 CST 2015
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : 1-otm8019b_dsi_vdo_lcm_drv

Merhaba arkadaşlar.
Forumda yeniyim ama çok faydalı bilgiler gördüm, özellikle de bu droid tools anlatımı güzel oluş, elinize sağlık.
Ben de bu rehbere göre cihazıma cwm oluşturdum ve başarılı bir şekilde recovery ekranı geldi. fakat şu an sanırım cihazım brick oldu  :sadeddd: miui v5 vardı bi tane bulmuştum mt6572 için, ben de heyecanla karta atıp hemen yükledim, o da hiç hata uyarı vermedi, formatladı kurdu sistemi vs. sonra yeniden başlatınca ne göreyim  :alsana: simsiyah bir ekran  :uzgunummmm: cihazı bağlayınca da böyle birşey yazıryor. Ne yapmam gerekir gitti mi cihaz?

(bu arada cihaz blackberry z30 replikası mtk6572 işlemcili 512 mb ram)
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bu işlemler telefonu brick eder bence
sizde yapmadan önce yedek alın
şimdiye kadar cwm oluşturmada elimde 1 dahi telefon birik olmadı

Benimki de ol e oldu hocam recovery and boota bastım tel kapandı artık açılmıyor neyapabilirim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious