CWM Oluşturma Resimli Anlatım (kendi cwm'nizi kendiniz oluşturun)

Başlatan Tekyürek, 16 Ekim 2013, 19:57:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bu siteden bir rom yükledim açıldı telefon.teşekkürler.ama istedğim gibi değil yine.tuhaf bir arayüzü var.sarzı çabuk Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap s 4 mini jelly bean yerine eski bir andorid sürümü gibi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap yapabilirim?
Linkback: Ynt: CWM Oluşturma Resimli Anlatım (kendi cwm'nizi kendiniz oluşturun)

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

S4 mini I9190 MT6572 1350mb ram Custom Rom bu romu yükledim siteden.

sayın admin eger oradaysanız cevap verebilirmisiniz bana bir arkadaşım rom yollamış Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap bu romu kurup telefonu bir kere açıp sonra user data 2 dosyasını flaslamamı eklemiş.sonra jelly bean görünüm ve animasyonları gelecekmiş.ben bu dosyayı nasıl flashlayacağım?
:kızgın:

arkadaşıma cok sinirlendim bu arada.romu yollamış ama telefonu kapalı soramıyorum birşey.

Ses kisma ve power tusuna ayni anda bas. Cwr modda ac telefonu ve ordan data resset yap cace resset. Bu 2 sini yap kolay gelsin

sayın tekyürek teşekkürler.bu arada arkadaşımın yolladığı romu kurdum.uzerine user data2 yi flashladım.veee oldu.telefonum eskisi gibi orjinal jelly bean'a kavuştu.tek kötülüğü fabrika ayarlarına dönünce eski halini alması.ama yeniden falshlayıp yaptım.bu çinliler gerçekten bir alem.şimdi demli bir çay ile bir sigara içilir yani(laf aramızda bir paketten son bir tane sigara kaldı zaten).isteyen arkadaş olursa romu ve diğer dosyayı gönderebilirim.selamlar,sevgiler,saygılar...Allah'a emanet olun.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious