dünyanın ilk curved galaxyi telefonu

Başlatan askantr, 30 Nisan 2014, 17:29:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yedek alınırken birck olan ve bir türlü yedeğini bulamadığım arkadaşı mtk6572a ,artık geceleri sinirimden uyku girmediği için gözüme upgrade etmeye karar verdim... bi daha kine burdaki bilen bi arkadaşa cwm vs yardımlarınızı bekliyorum

Linkback: dünyanın ilk curved galaxyi telefonu
  • Gösterim 5,375 
  • MTK65xx Galaxy S4 Mini sorunlar çözümleri
  • 6 Yanıtlar

Telefonu en azından bizlerden birisine yollayıp yaptırabilirdin be arkadaşım. Neyse geçmiş olsun.

abi 1 haftadan fazladır denemediğim kalmadı bi kaç başlık açtım göndereyim edeyim ses çıkmayınca dediğim gibi artık çok takıntı oldu en son bugün uyuyamadım kendime sinirimden zaten aldığımdan beri netten aldığım için ne 3g var ne gps kamera facia otesi 1-2 mp herhalde artık taştı ... asıl burdan dükkanı olan vs güvenip alışveriş yapabiliceğim kimler var?

Elbette var forumun sahibi Tekyürektek alabilirsin. İstersen ona mesaj at yada linke bir bak.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

tamamdır abi s4 mini istiyorum ... bu abimiz root edip cwm ve yedekle gönderebilirmi rica etsek bi kere dilim yandı çünki ... yadan ben abimize ulaşmaya çalışayım

Elbette istediğin tüm modifikasyonları yaparak gönderir. Sen kendisine mesaj at iletişim kur telefonda görüşür halledersiniz.

Ücretli destek bölümünde numaram vardı neden aramanızı beni göndermeniz ben yapardim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious