Tüm İşlemler Tek Programda - Mtk ve Android Telefonlar İçin

Başlatan αη∂яσι∂ кιηg, 25 Nisan 2014, 21:00:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Replikacep.com kullanıcılarına özel ve işlevselliği açısından tüm işlemleri bir arada yapabileceğiniz. Mtk ve Android telefonlar için harika bir program. Programdaki tüm işlemlerin telefonunuzda çalışacağının garantisi yok ancak kullanmanız da fayda var.

1-SERVICE[size=78%]

Main ekranında telefon pininizi resteleyebilir, ekran deseninizi resetleyebilir. wipe'ları yapabilir, Gmail IDnizi okuyup resetleyebilirsiniz.

Bu ekranda telefonunuzdaki tüm verileri silebilirsiniz.

Bu ekranda telefonunuzu root edebilirsiniz.

Bu ekranda telefonunuzun sesin i açıp kapayabilir- wifiyi açıp kapayabilir, telefon numarası çevirebilir yada alarm kurabilirsiniz.

Bu ekranda ADB serverı başlatıp durdurabilirsiniz.

[/size]2-EDITOR[size=78%]

Bu ekranda build.prop dosyanızı düzenleyebilirsiniz.

Bu ekranda A13 cihazlar için script.bin dosyanızı düzenleyebilirsiniz.

Bu ekranda yine A13 cihazlar için seri numara değiştirme imkanı verir.

Bu ekranda Boot açılış animasyonunuzu değiştirebilirsiniz.

Bu ekranda herhangi bir apk dosyasını decompile edebilir ve tekrar compile edebilirsiniz.

[/size]3-MEMORY[size=78%]

Bu ekranda telefonunuzun hafıza durumunu görüntüleyebilir, uygulamaları nereye kurulacağını ayarlayabilir ve bataryanıza wipe işlemi yapabilirsiniz.

[/size]4-MISC[size=78%]

Bu ekrandan telefonunuzdaki kişisel verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

Bu ekrdanda telefonunuza farklı dosyalar flashlayabilirsiniz.

Bu ekranda telefonunuzun imeisini değiştirebilir yada yeniden imei yazabilirsiniz.

[/size]5-APPS[size=78%]

Bu ekrandan telefonunuza uygulama veya oyun kurabilirsiniz.

[/size]6-DROID EXPLORER[size=78%]

Bu ekranda ise telefonunuzun içeriğine göz atabilirsiniz.

Ayrıca telefonunuzu kapatabilir, download mod, recovery modda açabilirsiniz. Kullanımına dair detaylı açıklama ve kullanım yorumlarınızı konu altında yazarsanız memnun olurum.

Konu Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap sitesine ait olup anlatım bana aittir. Kaynak gösterilmeden paylaşılması alınması yasaktır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

[/size]

Linkback: Tüm İşlemler Tek Programda - Mtk ve Android Telefonlar İçin
  • Gösterim 8,490 
  • MTK Ortak Konu Paylaşımları
  • 6 Yanıtlar

hocam paylasim icin saolun..ama nasil indiricez bunu tkla indire basinca biwey olmuyor
TURK-AZERİ iki dovlet bir millet

hocam indirdim bu proqrami telefonami kurucaz yoksa bilgisayarami

Program bilgisayarınıza kurulacak. Bilgisayardan telefonunuza işlem yapmak için.

sagolasın hocam işime yaradı 6572 telefona rom sonrası imei atamamıstım bu pro sayesinde imei kolayca yukledim emegine saglık..

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious