Samsung Galaxy Grand Duos GT-I9082

Başlatan wasnt, 14 Ekim 2013, 19:57:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ellerine sağlık hocam root işlemi tamam :) dediğin çince program kuruldu makinaya :) artık root yetkisi etkin ... verdiğin rom'u kurmayı deneyecem şimdide inşallah oda olursa gayet güzel bir gece olacak :)
Linkback: Ynt: Samsung Galaxy Grand Duos GT-I9082

teşekkürler üstadım romu kurdum lakin wireless hata verdi bu yüzden tekrar backup'a geri dönüş yaptım :) yardımların için çok teşekkür ederim hocam senin ve tüm forumdaşların bayramı mübarek olsun ...

Seninde kardeşim bayramın mubarek olsun senin işi yarın akşam çözücem söz ;)

benim telefon adam olmaz üstad :) , tekrar backup yaptıktan sonra yeni rom kuramıyorum cihaz rootlu o konuda sıkıntı yok ama rom kurmaya çalışınca "android system recovery 3e signature verification failed" hatası alıyorum :) anlaşılan bu haliyle kullnmak zorunda kaldım bu cihazı ...

hocam rom yüklerken yaptıgın işlemleri sırasıyla yazarmısın wipe date/cache format yapmadıgın zaman bu hatayı alabilirsin

üstadım wipe data/factory reset diyorum data wipe complete diyor ancak ekranda sürekli şu uyarı var ;
e:can't read misc
(no space left on device)

evet yepyeni bi sorunla karşınızdayım :) rom atma işini çözemedim zaten daha üstündeki romu kullanıyorum gayet güzelde anlaşıyorduk lakin bugün arkadaşın sim kartı takmak için telefonu kapatmadan bataryasını söktüm sonra arkadşın simi taktık o andan beri cihaz şarj alıyor lkin açmak istediğimden ekrana yazı falan gelmeden donup kalıyor siyah ekranda , recorvey mod'da da açamıyorum diyah ekranda dondu kaldı , galiba çöplük oldu cihaz   :-\

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious