Samsung Galaxy Grand Duos GT-I9082

Başlatan wasnt, 14 Ekim 2013, 19:57:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selam arkadaşlar büyük ihtimalle yanlış yere açmış olabilirim ama yeniyim bu konularda affınıza sığınıyorum , konu başladığımda belirttiğim gibi grand duos gt-i9082 bi telefon sahibi oldum lakin bakmadığım yer denemediğim yöntem kalmadı cihazı bir türlü root'layamadım , cihaz bilgilerini yazıyor ve yardımlarınızı diliyorum ,

model number;gt-i9082
android versiyon;4.2.2
baseband versiyon;i9082lubsma5
kernel versiyon;3.0.31-800009 se.infra@sep-89#1
smp preempt sat jan 12 18:14:03 kst 2013
build number;jzo5ki9082lubama7

Linkback: Samsung Galaxy Grand Duos GT-I9082
  • Gösterim 21,093 
  • MTK işlemcili telefonlar için Root.
  • 31 Yanıtlar

replikamı ürün orjinal samsung mu

replika hocam , başlıkta belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın .. MTK6575 olarak sonuç aldım antutuda test ettiğimde ...

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

kardeşim buyur indir kur

Dosyanın içinde 32 bit Driver USB-Spreadtrum Android 32 bit işletim sistemi için telefonun driveri var bu driverle telefonu bilgisayarınıza tanıtın.

Sonra VROOT vs 1.3.1 çıkartın bilgisayarınıza kurun.Telefonunuzu takın ve bekleyin.Program otomatik telefonunuzu tanıyacak ve telefonunuza göre root dosyalarını indirecektir.Bütün işlemler bittikten sonra telefonunuz resetlenecek ve çince bir program gelecektir.Bu program süper user gibi programdır uygulamalara bu programla root erişimi veriyorsunuz.

Root işlemi sorumlulukları size aittir.Hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Öncelikle linkteki driver ve rootlayıcıyı indiriniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

MTK droid toolun 2.4.7 surumunu denediniz mi?

killerbean sonsuz teşekkürler üstadım , hemen deniyorum ...

didsell hocam mtk droid toll neredeyse tüm versiyonlarını denedim o proğramda yeşil olması gereken sürekli sarı renkte ..

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious