MTK 6572 NOTE 3 AÇILMIYOR.

Başlatan ahmet7234, 21 Nisan 2014, 19:24:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yapilma durumunda Buradan Paylaşirsanız Sevinirim. Lakın Dedim ya Ben MERVE MOBİL Teknik Servise Yolladim Yapamadilar kargoyla Yarın Bana Tekrar Geri Geliyor.

Sizler Bi Deneyin Olmasa bende Yollarim Son Bir Şans Diyelim.

Saygılar
* Android 7.0 ( Nougat )
** NOTE 8 Vietnam
*** MT6580
**** Root Yok

telefonu yaptılar telefon açıldı..şimdilik kullanabiliyorum rahatlıkla.ancak sistemi değişik.ana sayfası falan.foto atarım şimdi.foto nasıl atılıyor :)

Arkadaşım yüklemek istediğin fotoyu Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap  bu siteye upload et ve sana verdiği linklerden forum lar için olanı kopyala ve konuya yapıştır bu kadar.
Linkback: Ynt: MTK 6572 NOTE 3 AÇILMIYOR.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap   telefon bu şekilde açılıyor şimdi.üstten aşağı itince ayarlar kısmı açılmıyor.widgetlar falan yok.

Hocam nerde yaptılar. Benim Telefon Açilsinda Okdr açilsin Ona da Razıyım. İletişim Verirmisiniz Kim Yaptıysa Bi Zahmet Lütfen?
* Android 7.0 ( Nougat )
** NOTE 8 Vietnam
*** MT6580
**** Root Yok

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap   telefon bu şekilde açılıyor şimdi.üstten aşağı itince ayarlar kısmı açılmıyor.widgetlar falan yok.

Arkadaşım o launcher guard ugulaması,benimde başıma geldi launcheri türkçeleştirmek için launcher 2 apk yı editleyip tekrar telefona attıktan sonra o şekilde kaldı telefon sadece acil arama yapabiliyodum senin ki gibi bende ikonlarda yotu sonra Qtadb programıyla cihazın sisteminden launcher guard uygulamasını sildim normale döndü ama telefon resetlemeye başladı, wipeleri  yapıncada düzelmedi en son  cwm yedeği vardı onu yükledim düzeldi.Yani default olarak o launcheri  görüyor belki izinlerle falan oynayıp düzeltilebilir.Belki senin romda Launcher 2 uygulamasıda olmayabilir.Olmazsa cwm yada flash tool rom yükleyip denemen lazım ama başka bi launcherde yükleyip deneyebilirsin önce.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

telefonu yaptılar telefon açıldı..şimdilik kullanabiliyorum rahatlıkla.ancak sistemi değişik.ana sayfası falan.foto atarım şimdi.foto nasıl atılıyor :)

Hocam kim Yaptıysa Bilgi Verirmisiniz Lütfen ?
* Android 7.0 ( Nougat )
** NOTE 8 Vietnam
*** MT6580
**** Root Yok

doomstime ... benim telefonu yapan dükkan küçük bir dükkan.eski telefonların ve çin telefonların tamir edildiği bir yer.50ler çarşısı denen bir yerde küçük bir dükkan.oraya yolla dicem de onlarla nasıl iletişime geçersin bilmiyorum.ben öğrenciyim benim adıma üniversitenin pttsine yollarsan ben alır götürürüm ama açarlarmı diye söz veremem.sonra sana tekrar yollarım da sen bana güvenirmisin bilemiyorum :)

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious