LG G2 TOPLAMA YURT DIŞI ROM YÜKLEME SONRASI DOKUNMATİK SORUNU ÇÖZÜMÜ

Başlatan Tekyürek, 13 Mart 2016, 14:43:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Merhaba öncelikle süpersiniz konu için çok teşekkürler. Onca arayışlarıma rağmen uzun süredir bu telefonlarla ilgili birşey bulamadım. Şimdi sizin yazınıza rastladım. öncelikle benim telefonum download moda girmiyor. Yanlış bir rom yüklemesinden sonra bu hale getirdim telefonun d800 olduğunu düşünüyorum. Fastboot moddan download moda nasıl geçebilirim? yardımcı olabilirseniz sevinirim. ses açma tuşuna basıp bilgisayara bağladığımda şunlar yazıyor,

(1070) fastboot mode started
(1120) udc start()
(1280) --reset--
(1290) --portcharge--
(1490) fastboot: processing comands

ilginiz için teşekkürler..
telefonunuzun recovery  silinmiş  malesefki boot.img  de silinir  se  tamamen  fuul  brik olur
şu anda telefonunuzun kurtarılması için 100 tl alırım  çöyle kolay degil dowloand modu geri getirmek
secim sizin ya çöpe atarsınız  yada daha fazla kurcalamadan gönderir yaptırırsınız 
telefoncular dowloand moda sokamaz bu saatten sonra  bilginiz olsun  ya kendiniz ugraşacaksınız yada iyi bir yazılımcı bulup  yaptıracaksınız
Linkback: Ynt: LG G2 TOPLAMA YURT DIŞI ROM YÜKLEME SONRASI DOKUNMATİK SORUNU ÇÖZÜMÜ

üstad anlattıgın gibi lolipop yükledim fakat telefon lg logosunda tam açılacakken kapanıyor bunu defalarca yapıyor ne yapmam lazım

üstad anlattıgın gibi lolipop yükledim fakat telefon lg logosunda tam açılacakken kapanıyor bunu defalarca yapıyor ne yapmam lazım
twpr demi yuklediniz romu
Model seçimi var Romda  yanlış seçim yapmış olabilirsiniz

twrp le yükledim telefon d800 anakartda oyle yazıyo bende 800 olanı sectım yükleme bitti reboot yaptım tam acılacken kapanıyor baktım olmuyor lgflash tool la suan d800 at t tekrar yukledım  gene baseband unkown imei silik

usta çok telefoncu gezdi bu telefon yeterince para odedim. burdan yardımcı olabilecegin varsa ogrenmek isterim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious