mtk sm-n9006

Başlatan vermıdon, 17 Ocak 2016, 16:47:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arkadaslar slm once mtk kore malı not 3 üm var buna korsan yazılım bulastı surelı bırseyler yukluyor ve gereksız uygulamalar kuruluyor daha once dıger cıhazıma da olmustu onu yazılım yukleyerek halleettım ama bu cıhazın yazılımın bulamadım ve cıhazın ıcınde ekranda sm-n900 yazıyor  batarya altında ıse sm-n9006 yazıyor bu onuda bılgısı olan veya yazılım hakkında yardımmcı olabıecek arkadas varmı
Linkback: mtk sm-n9006
  • Gösterim 5,311 
  • Tartışma, Karşılaştırma ve Öneriler
  • 10 Yanıtlar

telefonun roortlumu? rootlu ise link2sd programıyla silmeyı dene.

birde su yöntem var telefonunu güvenli modda açıp zararlı uygulamayı silebilir yada devre dışı bırakabilirsin.

Yok hocam olmadı burada yazılanları yaptım

yeni rom attım şimdi telefon hiç açılmıyor

müsaitseniz team viewer dan göreşebilirmiyim.

yardım için.

Pardon Özür bana cevap yazdınız sandım.

silemiyorum telefonu bilgisayr da görmüyor yazılm bulabılırsem hafıza kartı ile yuklemeye calısaagım

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Konuyu incelemenizi öneririm. Sistem olarak yüklüyse silemeziniz rootlu olması gerek.  Mesaj veya ayarlar gib sistem uyugulaması virülüyse silinmesi soruna neden olur. Yararlı bir uygulamaysa farklı romların yedeklerinden bu uygulamayı değiştirmeyi deneyin.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

sagolun bırde roort yada rom yuklemem ıcın telefonu hangı modda baglamam gerek odin veya flash tool telefon baglantısı kuramadım bunada yardımcı olabılırmısınız

güvenli mod nasıl oluyor ilk defa duyuyorum telefonda

Root için telefon açık vaziyette olur. Video anlatımlar formda mevcut. Rom yükleme kapalıyken flash tools ile ve recovery modda, Cwm recovery ve TWRP recovery ile gerçekleştirilir videolu anlatımlar formda mevcuttur.
Odin ile orjinal telefonlar download modunda, Flash tools ile replika telefonlar kapalı vaziyette rom atılır. Genelde replika cihazlarda download modu yoktur.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

seskısma pover yaparsın recovery moda alır telefonu.  herkes alısmıs ses+pover a guvenlı modu bilmiyorlar.
dene bakalım acılacakmı ?

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious