Replika note 4 yardım lütfen

Başlatan burcin071, 11 Aralık 2015, 12:25:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar telefon kendiliğinden internete bağlanıp ha bire birşeyler Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap,redbull gibi birsürü manyak uygulama koyuyor.uygulamaları kaldıramıyorum.sadece devredışı bırak yapıyorum.bu telefon rootlanabilirmi böylece uygulamaları kaldırabilirmiyim.Teşekkür ederim.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linkback: Replika note 4 yardım lütfen
  • Gösterim 5,408 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 10 Yanıtlar

telefonuna virüs bulaşmış root atmak yerine stabil bir rom yükle.

telefon modelime göre uygun bir rom varmı bildiğiniz?

mlsf yok ama bu sitede birçok rom mevcut ama denemeden önce telefonun yedeğini almanı tavsiye ederim

Rootlama hakkında bir çok konu var. Mtk droid tools rootlayabilir. Rootlamazsa vroot adlı programı dene.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

root değil rom soruyor root sorsa benim tavsiyem kingo root daha kolay bence :)

Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim.mtk droit tool ile root olmadı.v root yükledim rootlayabildim.Fakat dosyaları silerken yanlış dosya sildim heralde masa üstüyok wallpaper yok.Telefon görüntüdeki gibi oldu.status bardan ayarlara girebiliyorum ama neyi sildim bilmiyorum.şimdi yardım edebilecek varmı  :kafams23: :kafams23:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

kardeşim aynı sorun bendede var telf kendi kendine program yüklüyor reklamlar çıkıyor ayaar oldum sen çözdün mü

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious