TOPTANCIDAN SATILIK REPLİKA SIFIR TELEFONLAR !

Başlatan pckopat, 10 Eylül 2015, 18:12:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar elimde her marka her model replika telefon mevcuttur toptan ve perakende satışını yapmaktayım.
Peki nasıl güvenip alacağız diye düşündüğünüzü duyar gibiyim  :gulucukhaha: Ciddi anlamda ilgilenen arkadaşlar bana özelden (pm) mesaj yazsın kapıda ödemeden çok daha sağlıklı ve işinize gelecek bir yöntem sunacağım ilgilenen arkadaşa yani kesinlikle öde yollayayım değil dediğim gibi ilgilenen arkadaşlar mesaj yazsın konuşalım teşekkürler.. Not whatsapp tan görüntülü arayıp cihazlarıda gösteririm hayal satmıyorum yani  :by:

Wechat ten QR code la ekleyip iletişime geçebilirsiniz..
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linkback: TOPTANCIDAN SATILIK REPLİKA SIFIR TELEFONLAR !
  • Gösterim 19,472 
  • Satılık Sıfır Android Telefonlar
  • 34 Yanıtlar

- En ucuz telefon modeliniz nedir? Ne kadardır? (S6'nın MTK6589 modeli varmı?)
- En az alım kaç ?
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

En uygun cihazım S3 Mini dir. Şu anda elimde S6 nin MT6572 modeli mevcut özellikler 89 istiyorsanız ayarlarım. Adet sınırlaması yok 2 ve daha fazla alınırsa ekstra indirimler yapıyorum tek cihaz perakende fiyatıdır.

S3 Mini veya S4 Mininin MTK6572 modeli varmı? Fiyatları nedir? (Tane ve 2-3 tanenin fiyatı)
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

fiyat bilgisini sadece mesajla veriyorum simdi size pm atıyorum..

Ustam s4 lazım şu siyah lacivert gibi olan rengini istiyorum 5 inç ekran 6572 işlemci 512 ramli model elinde varsa veya temin edebilirsen fiyat bilgisi gönderir misin

iPhone den Tapatalk ile gönderildi.

S5 de elimde şu an beyaz renk var sadece s6 istersen dediğin renk var uygun fiyatlarim s6 da da

S5 değil ustam s4 için sormuştum

iPhone den Tapatalk ile gönderildi.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious