Note 3 Yedek parça Olarak SATLIK

Başlatan gaggo41, 16 Ağustos 2015, 14:07:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

note 3 mtk 6582 Tek on cam catlak ve telefon soft brick olmus diyolar ama hiç ugrasmadım arıza su sekilde meydana geldi ((( telefon cebimde acılıp kapanmaya basladı gun boyu ama sim kart şifresini giriyorum 1 saat içinde tekrar aynı sorunu yaptı neyse telefon busefer acılıs logo sunda kalmaya basladı sureklı reset atıp logoda takılı kaldı ve dikkatimi ceken olay telefon sag ust kosesi ısınmıstı normalde oyun oynarım kesınlıkle ısınma yapmaz gece sabah bakarım diye kenara koydum kapattım sabah kalktıgımda telefon hiç açılmıyor tepki vermiyor )))

Komple veya parça olarak satılıktır bataryası ince tip en az 2 gun gidiyor Whatsap yolu ile resimler gönderilir anakart vs..
Linkback: Note 3 Yedek parça Olarak SATLIK
  • Gösterim 3,941 
  • MTK YEDEK PARÇA
  • 4 Yanıtlar

Hayırlı satışlar.
Not: Telefon hiç tepki vermiyor / şarj bile olmuyorsa cihaz Hard Brick olmuştur.
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

Slm bn sadik ekle bi bakim kardes parcalar bndeki not 3 uyumlumu 05380249318

kardeş bana lazım satmadıysan 544 688 80 48

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious