Face,Whatsapp.Twitter ve Skype yükleme problemi MT6577

Başlatan oktayceylan26, 10 Nisan 2014, 23:12:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selam arkadaşlar Başlıkta'da yazdığım gibi Face,Whatsapp.Twitter ve Skype'ı ne yaptıysam yükleyemedim. Gerçi sistemde gözüküyor ama kısayolu yok Cihaza MTK Droid ile root attım App klasöründeki Face,Whatsapp.Twitter ve Skype'ı sildim başka sürümlerini denedim ama sonuç yine hüsran. Yükleme yapıyor bitti diyor ama (Aç) kısmı aktif olmuyor ve masa üstüne kısayol atmıyor. Diğer programlarda hiçbir sorun yok normal yüklüyor ve kısayol atıyor. Tek sorun bu 4 program.

Bilen arkadaşlardan ricam yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekürler.
Linkback: Face,Whatsapp.Twitter ve Skype yükleme problemi MT6577
  • Gösterim 6,769 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 5 Yanıtlar

Arkadaslar sorun çözülmüştür.

Çözümü tel arama kismina *#95002# Yes bu kadar herkese iyi akşamlar.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Arkadaslar sorun çözülmüştür.

Çözümü tel arama kismina *#95002# Yes bu kadar herkese iyi akşamlar.
Bende de neredeyse aynı sorun var yapmış olduğun tuşlama nasıl bir işlem sağlıyor detaylı bir bilgi verebilir misin kardeşim

Bende de neredeyse aynı sorun var yapmış olduğun tuşlama nasıl bir işlem sağlıyor detaylı bir bilgi verebilir misin kardeşim

Arkadaşın yapmış olduğu kodlama cihazı fabrika ayarlarına döndürüyor kardeşim. Kod sende işe yaramadıysa Ayarlar-Kişisel (Ayarlardaki 3. sekme) yedekle sıfırla kısmından aynı işlem yapılmakta. Ama öncelikle recovery den wipe cache ve wipe dalvik cache yapmanı öneririm

Arkadaşın yapmış olduğu kodlama cihazı fabrika ayarlarına döndürüyor kardeşim. Kod sende işe yaramadıysa Ayarlar-Kişisel (Ayarlardaki 3. sekme) yedekle sıfırla kısmından aynı işlem yapılmakta. Ama öncelikle recovery den wipe cache ve wipe dalvik cache yapmanı öneririm

Onları yaptım kardeşim problem çözülmedi.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious