SM-910U Note 4 MT6572 Rom

Başlatan Tekyürek, 15 Mayıs 2015, 22:23:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar 910u romu degil yuklemeyın cıhaz susuyor ve sadece flash ısıgı yanıyor. konuyu paylasan arkadas bu konu zaten alıntıdır denemeden paylasmıssın. adam gıbı bır 910u mt6572 romu yok kullananlarda paylasmıyor full reklam dolu
Linkback: Ynt: SM-910U Note 4 MT6572 Rom

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Arkadaşlar 910u romu degil yuklemeyın cıhaz susuyor ve sadece flash ısıgı yanıyor. konuyu paylasan arkadas bu konu zaten alıntıdır denemeden paylasmıssın. adam gıbı bır 910u mt6572 romu yok kullananlarda paylasmıyor full reklam dolu
Öncelikle Replika Cihazlar N910U,N900F diye üretilmez. Note 4'e Benzeyen Bir Cihaz Üretip Arkasına Yapıştırılan Bandrolden ve System Klasöründeki Build.prop Dosyasından İbarettir.

Zaten Aklı Başında Olan İnsan Önce LCD Driver Koduna ve Build Number Koduna Bakarak Cihazına Rom Yüklemesi Yapar. Yapmadan Önce de Yedeğini Alır.

Paylaşılan Rom Genellikle N910U Denilerek Alınan Cihazları Açmakta Olduğundan Dolayı Başlığın Adı Bu Şekilde Adlandırılmıştır.

Bu yüzden forumdaki her romu tek tek deneyip bu rom buna ait değildir demek için biraz bilgi ve tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

İyi Forumlar..
Yalnızca çocuklar ne aradıklarını biliyorlar :smiley:

boot.img ve lk.bin dosyalarını değiştirdim olmadı needroom ada baktım ordakilerde olmuyor telefon yazılım bulunana kadar sanırım uykuya cekilecek :)

Rom un winrar şifresi nedir?Bilen varsa verebilirlmi lütfen

Rom un winrar şifresi nedir?Bilen varsa verebilirlmi lütfen

lutfen konuyu okuyarak cevap yazın konuda şifre var 
şifre :  java1511

usta rar şifresi nedir vermiş oldugun açmıyor

Arkadaşlar Sorunu Çözdüm Telefonu Açtım.

Yapılışı
Bu Dosyanın Android(system.img) Dosyası Hariç Tüm Dosyaları Telefona Yükleyin
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap     rar şifresi : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bu Dosyanın SADECE Android(system.img) Dosyasını Yükleyin Sorun Çözülecektir.

2.dosyadakı romu tlf yukledım tlf. samsung logosunda kalıyor.
cwm acıncada çince çıkıyor.. acaba ne yapabılırız.

Lütfen yardım edin telefonu açamıyorum ..

bu romuda yukledım hatta soylenıldıgı gıbıde yaptım ılk romu yukleyıp 2.romdakı systemdosyasını yukledım samsung yazında kalıyor..

tlf ozellıklerı su sekılde lutfen yardım edın ..

_--------------------------------_
Hardare: MT6572
Model: SM-910U
Build number: ALPS.KK1.MP6.V1
Android: 4.4.2
Baseband: MOLY.WR8W1315.MD.WG.MP.V36-2014/11/25 13:32
Karnel v: 3.4.67 (rs@re -ThinkStation -D30)gcc version 4.7) GCC #1 smp
LCD driver IC : 1-mtk_mt6572m_nt35517_qhd_dsi

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious