NOTE 3 ....Mtk 6572 Cihazı Kırıcam Az Kaldı Google Play Başlatma ROOM Sorunu

Başlatan tarkbey, 08 Nisan 2014, 17:57:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba saygıdeğer Arkadaşlar sizlerden yardımlarınızı rica edeceğim.Bir Arkadaşın Gazıyla Replica Note 3 cihazı aldım.Cihaz ilk başta çok güzel geldi vede hoşuma gitmişti ekran olsun vs.olsun güzeldi lakin eve geldiğimde daha önce orjinal Note 2 de oynadığım clash of clans oyununu bu aldığım kore malı cihaza yükledim vede daha önce kaldığım yerden devam etmek için google plus a bağlanmaya çalışınca karşıma"Google play a bağlanamıyor cihaz desteklemiyor" uyarısı geldi sonra sitelerden araştırdım ilk önce android roma uygun bir gapps j.b. yüklemesi ile sorun düzeleceği yazıyordu.uygun versiyon gapps yükledim lakin olmadı sırası ile tüm gapps lari kaldırıp yükledim yine aynı hatayı aldım en sonun cihazı root yaptım yine olmadı vede en sonunda bir sürü room yüklemeye kalktım cihaz MEDİATEK YAZISINDA kaldı.sonra diğer roomlarıda denedim hiçbiri çare olmadı bende daha önce cihazın içinde yedek aldığım room a geri döndüm.şimdi cihaz normal olarak başlıyor herşey çalışıyor ama sürekli google play ile ilgili değişik,değişik bir sürü hata uyarıları mesajları alıyorum.Bunun bir çözümü varmı,Varsa Rica edeceğim bir yardım edin cumartesi, gününden beri bu olay ile uğraşıyorum kafayı yiyeceğim bir zahmet bana yardım ederseniz çok sevineceğim arkadaşlar.UYGUN ROOM VEYA BİR ÇÖZÜM BULURSANIZ....
Teşekkür ederim cihaz bilgim şu şekilde
CİHAZIN ARKASINDA ETİKETTE
MODEL:SM N-9906
FCC ID:A3LSMN9006
MADEİN KOREA BY SAMSUNG YAZIYOR

MTK DROİD TOOLS ile BAĞLANDIĞI ZAMAN İSE DEĞİŞİK BİR BİLGİ ALIYORUM CİHAZ BAĞLANTI ANINDA İSE
MT: 6572
MODEL               :SM-N900
BUİLD NUMBER   :JSS15J.N900ZCUBMI5
BUİL DATE UTC   :20140225-102449
ANDROİD V.        :4.2.2
BASEBAND          :MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P3 2013/11/15 14:46
KERNEL     V.       :3.4.5(İUİXUYUN@MHT-10) (GCC VERSİYON  4.6X GOOGLE 20120106(PRERELEASE)(GCC
)*1 SMP TUE FEP 25 18:22:35 CST 2014
UBOOT BUİLD V   :-----SHOULD BE ROOT SHELL
LCD DRİVER IC    :-----SHOULD BE ROOT SHELL

BİRDE CİHAZ FACTORY MODE GİRİNCE CİHAZ: CPU MT6582 GÖRÜNÜYOR

Yardımlarınız vede ilginiz için şimdiden teşekkürlerr...
saygılarımla..........TARKBEY...
:sos: :sos: :sos: :sos: :sos:

Linkback: NOTE 3 ....Mtk 6572 Cihazı Kırıcam Az Kaldı Google Play Başlatma ROOM Sorunu
  • Gösterim 13,765 
  • MTK Galaxy Note , Note 2 , Note 3 Sorunlar Çözümleri
  • 6 Yanıtlar

Çok Yardımcı Oldunuz Gerçektennnnnnn.Ben Kendim Çözdüm sıkıntı kalmadı.Bende burayı yardımlaşma formu sanmıştım.Tek Bir ilgilenen bile olmadı. :calisiyorumsd:

kardeş clash of clans oynuyorum bende sorunu nasıl çözdüğünü anlatırsan aynı telefon.

birtane yardm eden yokk işe bak ben telefonu replikacep  sitesinde alndm nerde yardm destek

nasil yptigini soylesen olurmuydun bencil herif
bide yardim bekliyo utanmadan

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
birtane yardm eden yokk işe bak ben telefonu replikacep  sitesinde alndm nerde yardm destek
Siz bizden telefon almadiniz yalan soylemeyin
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious