MTK6572 sm-n900 NOTE 3 rom burda

Başlatan Tekyürek, 07 Nisan 2014, 19:56:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

buyurun
teşekkür ederim 3 dosya var üstten 2 tanesini indiriyorum 3. sü ne için acaba onu indirmiyor zaten
Linkback: Ynt: MTK6572 sm-n900 NOTE 3 rom burda

Flastool yedeğine nasıl çevirebiliriz. Rarlı dosyayı açtım. scatter v2 ile cihaza yükledim cihaz açılmaz oldu ve CWM yede girmiyor. Öneriniz var mı?

Flastool yedeğine nasıl çevirebiliriz. Rarlı dosyayı açtım. scatter v2 ile cihaza yükledim cihaz açılmaz oldu ve CWM yede girmiyor. Öneriniz var mı?

Bu konuyu incele:  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Telefonum aynı özellikte rom türkçe mi?
Telefonun üzerinde gelen rom mu?
Telefonumu %100 Türkçe yapmak istiyorum ama Türkçe rom bulamadım
yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Öncelikle paylaşım için teşekkürler
Telefonum özellikleri uyuyor fakat gönderdiğiniz linklerde SM-N900_140224_backup_140406-222156.zip isimli dosya inmiyor yani üzerine gelince indir yazmıyor paylaştığınız linki yeniler misiniz?
rom Türkçe mi acaba uzun süredir araştırıyorum telefonuma uygun rom bulamadım Türkçeye çevirmekte çok karışık yapamadım telefonuma uygun Türkçe rom varsa yardımcı olursanız sevinirim
Orjinal üzerinde gelende problemlerim
Türkçe değil
Google play hatası veriyor
Gprs hatası veriyor (fourquare giremiyorum)
Telefonun şebekesi bazen çekiyor bazen çekmiyor
4.4 çıktı ben 4.2.2 kaldım
Üst menüde şebe ve sinyal gösterimi renkli 4G yazısı var kaldıramadım bir türlü
Şimdiden teşekkürler

evet arkadaşlar mtk droidtool ile alınmış backup  ham yedektir  bu yedegi flaş tool yedegine cevirmeden yükliyemessiniz bilginiz olsun
Hardware : MT6572
Model : SM-N900
Build number : JSS15J.N900ZCUBMI5
Build date UTC : 20140224-070334
Android  v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P3, 2013/11/15 14:46
Kernel v : 3.4.5 (liuxiuyun@mht-05) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Mon Feb 24 15:01:05 CST 2014
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : 1-hx8389b_dsi_vdo_boe_qhd

rar şifresi: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

indirme linki: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

kardeş yandex diske girdiğimde 855 mb olan romun indirme seçeneği çıkmıyor yardımcı olabilir misin?

malesefki indirme limiti aşılmış en kısa sürede başka yere yükleyip sizlere sunacagım

tekyürek kardeş telefonum sustu açılmıyor yedeğnide almadım rom yayınlamışsın ama indirilmiyor sm n 900 kardeş umudun sensin telefonum 2 gündür açılmıyor sana zahmet indirme linkini yenilersen çok makbula gececek hocam sana zahmet

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious