MT6575 S4 Rom ( DidsellOS v1 )

Başlatan Dalvik, 12 Ekim 2013, 01:11:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar kendi düzenlediğim nandroid rom dur. Zipten çıkarılarak clockwork mod klasörünün alt klasörü olan backup klasörüne atışarak cwm moddan backup restoreden restore diyerek yüklenir. Hala geliştirilme aşamasındadır.
Yenilikler:
*Orjinal s4 teki tuş kilidi gibi artık life companion yazısı değiştirilebiliyor ve kısayol eklenebiliyor tuş kilidine
*Orjinal s4 teki hava durumu widgetinin transparan olanı eklendi
*İşe yaramayan uygulamalar kaldırıldı
*Orjinal s4teki samsung app eklendi
*Google talk gps durum vs. bir çok uygulama eklendi
*sd kart telefon hafızası olarak gösterildi böylece artık uygulamalar direk sd karta kuruluyor 2gb olan hafızaya değil
*Flash player 11 yüklendi
*Ve daha bir çok yenilik...
Özellikleri aşağıdaki gibi olmayanlar yüklemesin lütfen yükleme sırasında yapılan veya başka hatalardan doğan zararlardan sorumluluk bana veya siteye ait değildir

Romdan Görüntüler

Buyrun link :) Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Tekyürek hocamıza teşekkürler :)
Linkback: MT6575 S4 Rom ( DidsellOS v1 )
  • Gösterim 47,314 
  • MTK6575 , 6577 Galaxy S4 4.7 İNÇ telefonlar Rom
  • 49 Yanıtlar

YAPMISSIN BAYADA GÜZEL OLMUŞ :) MAŞALLAH
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linke tıkladığımda hiç bir veri alınamadı hatası veriyor hocam :SSS

DNS ayarlarını ag baglantılarımdan

8   .   8   .8   .  8

8   .   8   .4   .  4

yap düzelir link açılır birader

custom build version benim 1376375205 yüklesem bişey farkedermi ? :S ???

custom build version benim 1376375205 yüklesem bişey farkedermi ? :S ???

yedegini almadan kesinlikle denemeni önermiyorum  öncelikle flaş tool yedegini al sorumluluk kabul etmiyoruz

yedek aldıktan sonra güvenli bir şekilde deneyebilirsin

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious