Galaxy Note 3 N900 on Android 4.3 Jelly Bean Official Firmware Rom

Başlatan Tekyürek, 25 Mart 2014, 21:14:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Android 4.3 Jelly Bean Resmi Firmware Samsung Galaxy Note 3 N900 Root nasıl. Galaxy Note 3 N900 artık Chainfire tarafından geliştirilen CF-Auto-Root denilen popüler kök paketi ile köklü olabilir. CF-Auto-Kök Galaxy Note 3 N900 köklenme en güvenli olası bir yöntemdir. Bu mesaj Android 4.3 Jelly Bean Resmi Firmware Galaxy Note 3 N900 Root nasıl size rehberlik edecektir. Devam etmeden önce, okumak ve onlar köklendirme işlemi sorunsuz gitmek yapmak yardımcı olacaktır akılda aşağıdaki önemli ipuçları tutmak emin olun.

Biz Android 4.3 Jelly Bean Resmi Firmware Galaxy Note 3 N900 Root nasıl bir detaylı ve kolay adım-adım talimatlar rehber yazdım. Eğer ODIN aracılığıyla cihazınızı köklendirme için kullanılırsa, o zaman bu sizin için herhangi bir farklı olmamalıdır. Ancak, son derece cihazınızı köklenme önce bir veya iki kez iyice bütün öğretici okuyun başlayanlar için tavsiye edilir. Eğer düzgün yapılmazsa, cihazınız başka bir deyişle, o açılmıyor, bozmadı alabilirsiniz.

Galaxy Note Android 4.3 Jelly Bean Resmi Firmware 3 N900 Root Nasıl:

Gerekli Dosya (lar):

rom indirme linki : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Adım 1 - sürücülerini yükleyin ve Odin v3.07 ve sadece indirdiğiniz CF-Auto-Root-ha3g-ha3gxx-smn900.zip dosyaları ayıklamak.

Adım 2 - Şimdi, ekranda Android Logo görene kadar, + Home + Güç tuşu (uzun basın) basarak ve Cilt basılı tutarak İndir moduna önyükleme için telefonunuzu kapatın. Ve sonra indirme moduna girmek kadar Güç tuşu / Ses basın.

Adım 3 - "Odin.exe" açın ve daha sonra USB kablosu ile telefonu bilgisayara bağlayın. En kısa sürede size bağlanmak gibi, ID: Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Odin COM kutusu açık sarı / yeşil renge dönüştü.

Adım 4 - Şimdi Odin PDA butonunu önce indirmek CF-Auto-Root-ha3g-ha3gxx-smn900.tar.md5 seçin.

Adım 5 - Sadece F. Zaman ve Otomatik Yeniden kutuları Odin işaretli Reset emin olun. Başka kutularını kontrol etmeyin. Eğer bir ". Çukur" dosyası var ise de, Re-Partition kutuyu işaretleyiniz.

Adım 6 - Son olarak kurulum işlemini başlatmak için Odin Başlat düğmesini tıklatın. Böylece yükleme bitirmek için bekleyin lütfen, 8 dakika, 5 - kadar sürecektir.

Adım 7 - Son olarak, PASS alacaksınız! Kimliği Bildirim: COM kutusu ve sonra cihazınız otomatik olarak yeniden ve şimdi bilgisayardan telefonunuzu çıkarabilirsiniz. İlk açılış biraz zaman bu kadar sabırlı alacaktı.

İşte bu! Galaxy Note 3 N900 şimdi Resmi Android 4.3 Jelly Bean Firmware Köklü edilir. Doğrulamak için, App Çekmece SuperSu uygulaması için arayın. Artık özel yazılımlar cihazınızı Overclock ya da yükleyebilirsiniz. Eğer Köklenme işlemi sırasında herhangi bir sorun olsaydı, bize aşağıdaki yorum bölümüne bir yorum bırakın ve biz bir çözüm size yardımcı olacaktır.

Linkback: Galaxy Note 3 N900 on Android 4.3 Jelly Bean Official Firmware Rom
  • Gösterim 6,858 
  • Samsung  Note 3 N9000 N9005
  • 2 Yanıtlar

odin görmüyor farklı yükleme şekli varsa iyi olur..
ne yaptıysamda telefonu görmedi.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious