MTK s4 yedek Parçalrı

Başlatan Tekyürek, 01 Mart 2014, 23:11:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s4  4.7 inc sarj soketi hemen alınır elinizde varsaa msj atın yeter
Linkback: Ynt: MTK s4 yedek Parçalrı

selamlar iyi bayramlar sevgili adminim 6572 5 inç sağlam kasa ve dokunmatik varmı elinizde varsa fiyat nedir zannederim kayseridesiniz size nasıl ulaşabilirim.
dvtby

Merhaba hocam günlerdir parça arıyorum bulamadım bulduklarımda ya arızalı yada uymadı bir sürü boşa param gitti.
Birde size sorayım. Bende mtk 6575 zhuamde 5410 s4 var. Bana ses açma kapama flexi ve sensör lazım sizde varmı nekar.
acil lütfen yardım ediniz. 4.7 inch ekran 8 çekirdek yazıyor

Anakarti alabilirim goruselim 05360258846

lcd-dokunmatik
fwga ise 100tl
qhd ise 110tl toplamda ama yine de parçalamak isterseniz:

anakartta soketle bağlı olan sim-hafıza kartı fcp'si (soketi açınca hafif ısıtarak anakarttan yapışkanlığını alıp çıkabiliyor.

ön kamera ve mesafe sensörü fleksi

ses açma kapama fleksi (aman alacak olursam iyi hasarsız sokebilecekseniz?

3 parçaya ayrı ayrı fiyat istiyorum.

0544 735 38 62

Eğer anakart hala elinizde ise görüşelim 05517306628 muhammed

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious