MTK6575 S3 Mini Çöken Cihazlarınızı Kurtarın

Başlatan Tekyürek, 16 Şubat 2014, 22:36:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tekyürek hocam 6572 s3 mini ile ilgili sıkıntım var benimle iletişime geçermisiniz çok acil
Linkback: Ynt: MTK6575 S3 Mini Çöken Cihazlarınızı Kurtarın

linkler ölü linkler yenilenmeyecekse konunun kaldırılmasında da fayda var kanımca  emeğinize sağlık

s3 mini yi görmüyorki pc
flaştool ile formatladım yüklemeye gecince görmedi şimdi de hiç görmüyor tanımlanmamış aygıt gözüküyor ne yapmalıyım?

Sp flash tool ile başarılı şekilde yükleme yaptım. Çok teşekkür ediyorum.

link ölü a.q bide çözüm bulduk die hava atıyonuz...

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapArkadaşlar öncelikle merhaba hiç açılmayan cihazlarınız varsa kurtarma yöntemi burda yanlız tek sorun şu ki cihaz açıldıktan sonra imei kısmı null oluyor ve imei atınca hafızada tutamıyor dolayısıyla telefon özelliği çalışmamış oluyor isteyenlere kurulumu burda verecem ama dediğim gibi bende imei çalışmıyor onada çözüm bulmaya çalışıyorum bir arkadaşımız çözüm bulursa buraya yazsın bende elimden geldiği kadar uğraşıyorum telefonu sağlam çalışan kurmasın imei gidebilir baştan uyarıyım.

Usb Driver
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Kurulum Dosyaları
Yükeleme Yapmak İçin Flash Tool

Telefonun usb driverlarını tanıtın telefon kapalı şekilde pc ye bağlayın ve android preloader driverini tanıtmanızı isteyecek usb driver klasöründeki vcom drivers klasörü işinizi görecek diğer usb drivers klasörü ise telefon açıkkken bağladığınızda gerekecek driver klasörü onu şimdilik karıştırmıyoruz telefon kapalı şekilde tanıtın yeter.

Gerekli dosyları indirin masaüstüne çıkarın SP klasöründen sp flash tool programını çalıştırın scatter loading kısmından scatter.txt dosyasını seçin gerekli dosyaların hepsi otomatik seçilecek ve işaretli şekilde gelecek download tuşuna basın bekleyin.

Telefonu bataryası olmadan usbye takın 5-10 sn bekleyin ve bataryayı yerleştirin kurulum otomatik olarak başlayacaktır yaklaşık 5 dk sürüyor ama açıldıktan sonra imei null sorunu alıyorum telefonu hiç açılmayan varsa denesin en azında telefonu açılır veya bazılarımız imei hatası almaz s3mini kullancıları online olarak birbirimizle sohbet ve yardımlaşma için buraya gelmenizi bekliyorum.

USB Driver'in linkini tekrardan atabilirmisiniz?

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious