KAPANAN ÇİN MALI IPHONE 6

Başlatan karacan04, 23 Mart 2015, 19:17:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Öncelikle herkese Merhabalar,

Arkadaşlar geçen gün telefonumun power+home+ses açma tuşlarını kullanarak fabrika ayarlarına almak istedim. Fakat açılan menüde çince yazılar vardı. Ne yaptıysam geri çıkamadım, bende rast gele birine tıkladım telefon kapandı ve bir da açılmadı. şarj filanda almıyor. hiç bir belirti yok yani. baya bi araştırdım bir çözüm bulamadım. Yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden Allah hepinizden razı olsun.
Linkback: KAPANAN ÇİN MALI IPHONE 6
  • Gösterim 10,217 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 9 Yanıtlar

Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin.

Ya Allah rızası için kimse yardımcı olmayacak mı? (Admin yap bi babalık) :yardimyardim: :yardimyardim:

Arkadaşım mtk droid bilgileri olmadan yardımcı olamayız,buldugun iphone6 romlarını denemen lazım.

GT-I9600 cihazımdan gönderildi

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Ya hiç açılmıyor açılsa her türlü kurtarılır. Telefonda hiçbir belirti yok

Hic açılmıyor derken pc de algılamıyosa test point yöntemini deneyebilirsin,arama kutucuguna test point yaz arat bulursun.

GT-I9600 cihazımdan gönderildi

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Tam olarak nasıl oluyor bu yöntem. Nasıl yapcam. Biraz açar mısın sana zahmet

test poin şöle kardeşim telefonun içini açıcaksın......mesela allttta verdiğim resimdeki gibi kcolo yazan yeri bul batryayı sök usb yi bağla. sp flash tool u  ac rom u yükle dowload a bas şimdi kcolo yazan yerle bataryanın eksi  kısmını birbirine bi parça kablo ile değdir pcokuyacaktır......kolay gelsin     :cay:
NEVER LOOK BACK...

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious