I8190 MTK 6575 S3 MİNİ MODİFİYE ROM

Başlatan rasimcam, 05 Şubat 2014, 00:30:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

clockwork moda girmiyorsa sende cwm yani recoveri yoktur
forumda recoveri konularına göz at recoveriyi yüklemen lazım
Linkback: Ynt: I8190 MTK 6575 S3 MİNİ MODİFİYE ROM

Arkadaşlar öyle düşünmeyin ben s3 mini kullanıyorum ama bu rom konusun da yeniyim biraz. Mesela rehber ile ilgili sorunum var telefon ara sıra da olsa rehberi görmüyor yardımlarınızı bekliyorum bir de versiyon bilgilerini öğrenmek istiyorum.  :yardimyardim:

rom icin sağol ustam :) cok işime yaradı

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Hocam aslında burada S3 MİNİ ROM vb. şeyler paylaşmak zaman kaybı çünkü sitede neredeyse hiç S3 MİNİ KULLANICISI yok oyüzden gerek duymuyorum. "Sorunlarınız var mı?" diye konu açtım sabitledim yinede kimse yorum atmadı. Kısacası burası sadece S3 ve S4 Forumu

burası forum sitesi. Replika s3 mininin var olduğunu bildiğimiz halde bu yazdığın replik neyin kafası anlamış değilim.  Ben şahsen replika s3 mini kullanıcısıyım. VE bu konu sayesinde telefonumu kullanılabilir hale getirdim. Yaptığın cüretkarsızlığa rağmen konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum.

furkan kardeş bak gördünmü demedimi belki birinin işine yarar
demeki iyikide konuyu açmışım bak bir çok kişinin işine yaramış
ki yaradığına çok sevindim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious