Samsung Galaxy S8 Edge SM-G950 (Clone) MT6580 Firmware Flash File

Başlatan Tekyürek, 18 Eylül 2017, 22:10:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Samsung Galaxy S8 Kenar SM-G950 (Klon) MT6580 Stok ROM'u nasıl yanıp söneceğinizi bilmiyorsanız, adım adım rehberimizi izleyin.

Samsung Galaxy S8 Kenar SM-G950 (Klon) MT6580 Stok Rom Nasıl  yüklenir

ADIM 1: flash_tool.exe'yi çalıştırın.

ADIM 2: SP Flashtool Açıldıktan Sonra, Scatter Loading dosyasında, Stock rom klasöründe bulunan dağılım dosyasına göz atın.

ADIM 3: Preloader kontrol etmeyin (Bootloop olduğunda), Titreşim Sadece Kontrol Edilir.

ADIM 4: SP flash Aracında İndir'i tıklayın.

ADIM 5: Aygıtınızı kapatın, ardından pilini çıkarın (pil çıkarılması gerekmiyorsa).

ADIM 6: Sesi Aç Veya Vol Aşağı Düğmesine basın ve tutun (hangisini uyacaklarını seçin) Daha sonra USB'yi akıllı telefona takın.

ADIM 7: Bilgisayarınızın daha ayrıntılı bilgi için akıllı telefon sürücünüzü kısaca okumasına izin verin, bkz. Bilgisayarınızdaki Aygıt Yöneticisi.

ADIM 8: Sürücü zaten okunursa, SPFlashtool KIRMIZI renk, PURPLE ve SARI ile dönüşümlü olarak yüklenecektir. İşlem tamamlanıncaya kadar bekleyin.

ADIM 9: Yanıp sönme tamamlandıysa, yeşil çevre diyaloğundan çıkacaktır.

ADIM 10: Lütfen USB'yi çıkarın ve pilini takın ve açın.

• Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

• pasword : 
    Gizli  İçerik  :
    adel.aldora

sp flash tool

• Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

• Linkback: Samsung Galaxy S8 Edge SM-G950 (Clone) MT6580 Firmware Flash File
    • Gösterim 2,286 
    • Samsung Galaxy S8+Plus Rom
    • 0 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious