İphone 6s 6582 işlemcili s106s anakart (aranan rom sadece burada bedava)

Başlatan _caglayan_, 26 Mart 2017, 20:24:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Evet arkadaşlar uzun zamandır yanlış rom yükleme sonucu yatan telefonum bugün ışığa kavuştu. Bu anakart çok yaygın olmasına rağmen malesef romu piyasada ücretli olarak dağıtılıyor.

telefon çalıştıktan sonra mkdroid görüntüsü

anakart görüntüsü

ALPS.L0.MP2.V1_CELL6582.WT.L_P36

İki romu birleştirerek bu roma ulaştım. tek kusuru açılırken apple logosu yerine android yazması o da bir şekilde çözülebilir diye düşünüyorum. ama önemli olan telefonun sorunsuz çalışması olsa gerek.

Yükleme yaparken

download+format all seçeneği seçili olmalı yoksa hatalı rom yüklenmiş cihaza rom yüklenemiyor.

Uyarı: cihazınız çökmemiş çalışıyor vaziyetteyse romu denemeseniz daha iyi deneseniz bile preloader tiki işaretli olmasın.

İndirmek için link: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

rarda şifre yoktur. rahatlıkla indirebilir kurabilirsiniz.
Linkback: İphone 6s 6582 işlemcili s106s anakart (aranan rom sadece burada bedava)
  • Gösterim 8,415 
  • MTK (iPhone- 6) (Goophone-i6) Rom
  • 25 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yappaylasim icin tesekkur ederim elinize kolunuza saglik

Rica ederim inşallah birilerinin işine yarar

ellerinize saglik abi.simdi benim durum farkli.elimdeki iphone6s
android yazisinda kaliyor.
ses azalt ve power ile aciyorum hart reset falan ediyorum ama acilmiyor.
en son e mmc format yaptim.simdi son durum aciliyor encryption unsuccessful yaziyor ve orda kaliyor.lutfen yardim eder misiniz

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yapellerinize saglik abi.simdi benim durum farkli.elimdeki iphone6s
android yazisinda kaliyor.
ses azalt ve power ile aciyorum hart reset falan ediyorum ama acilmiyor.
en son e mmc format yaptim.simdi son durum aciliyor encryption unsuccessful yaziyor ve orda kaliyor.lutfen yardim eder misiniz

geçmiş olsun öncelikle anakart modelini bilmemiz lazım

malesef bu cihazlara genelde format atınca birdaha rom yüklemeden açılmıyor.

Anakart modelini ekranı dikkatlice söktükten sonra anakartın üzerindeki etikete bakarak öğrenebilirsin.

sonra ona uygun rom bulunacak ve flashtool ile yüklenecek. Ancak kesinlikle preloader yüklenmeyecek.

cok tesekkur ederim abi,teli sokmeden bu ogrenmenin bir yolu yokmudur.

S201S v2.0 abi.
siteden buldum bunun rumunu ama yukleyemedim,lutfen yardimci olur musun

smart phone flash tool ile yuklemeyi denedim.

telin bataryasini devre disi biraktim ,sora yeniden devreye soktum. down dedikten sora ses+ ve usb taktim ama yuklenmedi.programda her hangi bir degisiklik olmadi

rom yüklemek için batarya çıkartmana gerek yok

telefon kapalı olsun - flshtool da downloada bastıktan sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak telefonu pc ye takmalısın sonra eğer driverler de yüklüyse rom yüklenecektir. - s201in romu var çok yerde..

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious